Patiko? Pasidalinkite!

Tai vietiniai „vadukai“ priveisė visokių įstatymų, direktyvų, tarsi kokie paršai sujaukė KONSTITUCIJĄ. Laikas su tuo viską baigti! Užteks priiminėti įstatymų pataisas visokiems debilams, prietrankoms ir subinlaižiams, kad ir kaip aukštai jie besėdėtų.

KONSTITUCIJOS PATAISOS TURI BŪTI PRIIMAMOS TIK VISALIAUDINIU BALSAVIMU IR NIEKAIP NE KITAIP!

Užteks žiūrėti, kaip asilai parceliuoja mūsų valstybę! Gi visokie išvedžiojimai, kad paprastas žmogus nesusigaudys politiniuose kuluaruose (lyg valdžioje sėdėtų kitokie – ne idiotai!), kad piliečiai gali suklysti, geriau papasakokite naujagimiams. Jūsų pareiga nuodugniai išaiškinti žmonėms visas įstatymų vingrybes. Nors ką durnius gali aiškinti durniui?

Nereikalingas yra ir KONSTITUCINIS TEISMAS, po truputį įteisinantis valdžią Briuselio kopūstams. Ten sėdi tokio pat lygio prietrankos, tik kitos pakraipos Taip yra todėl, kad išsilavinimą lemia pinigai, o visiškai ne sveikas protas. Vadovu dabar gali būti (ir yra!) koks nors šizofrenikas ar rusofobas, kaip ilgą laiką buvo paranojikas Ožys.

Taigi, atimkime valdžią iš tokių, kurie, patikrinus išsilavinimą, tegalėtų kasinėti nebent numirėliams duobes. Kelkime klausimą, kad Lietuvos Konstitucija yra viršesnė už bet kuriuos svetimų valstybių nurodinėjimus. Mes ne kolonija ar koks kaganatas ir kursime savo valstybę be jokių kumpanosių.

Tiesa, visas anksčiau ne tautos priimtas (o primestas) pataisas reikalinga sustabdyti ir tik po visaliaudinio balsavimo spręsti jų tolesnį likimą. ATSTATYKIME SAVO NEPRIKLAUSOMYBĘ!

LAISVĘ LIETUVAI! LIETUVA – LIETUVIAMS!!

Voldemaras Zacharka


Patiko? Pasidalinkite!