Patiko? Pasidalinkite!

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka pareiškė, kad jo šalies tarnybos išaiškino teroristinių miegančių kuopelių susijusių su Lietuva, Ukraina ir kitomis šalimis.

„Šiandien buvo išaiškinta „teroristinių miegančių kuopelių, vadinamųjų savigynos būrių“, – A. Lukašenkos žodžius citavo prezidentūra. Valstybės vadovas tvirtino, kad su šiomis grupėmis yra susijusi Vokietija, Ukraina, JAV, Lietuva ir Lenkija.

„Šių kuopelių tikslas – priverstinis valdžios pakeitimas [atėjus] dienai „X“. Jie patys kol kas nežino, kada bus diena „X“ – prie jos reikia atvesti mūsų liaudį“, – pridūrė A. Lukašenka.

Baltarusijos vadovas Aliaksandras Lukašenka teigia, kad užsienio jėgos bando nuversti jį iš užimamų prezidento pareigų ir tuo tikslu į šalį kontrabanda įvežami ginklai.

Anot Lukašenkos, kontrabandiniai ginklai gabenami teroristinėms grupelėms, kurias finansuoja Vokietija, Lietuva, Lenkija, Ukraina ir JAV.

Baltarusijos griežtas atsakas Ukrainai ir Lietuvai

„Iš Ukrainos į Baltarusiją atkeliauja didžiuliai kiekiai ginklų. Todėl įsakiau sienos apsaugos tarnybai visiškai uždaryti sieną su Ukraina“, – Baltarusijos 30 metų nepriklausomybės po Tarybų Sąjungos griūties minėjime penktadienį kalbėjo A. Lukašenka.

Lietuva dėl migrantų iš Baltarusijos antplūdžio paskelbus valstybės masto ekstremalią situaciją

„Sąžiningai pasakiau, kad mes nebelaikysime tų, kuriuos jūs smaugėte Afganistane, Irane, Irake. Dėl jūsų sankcijų mes tam neturim nei pinigų, nei jėgų“, – pareiškė A. Lukašenka

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!