Patiko? Pasidalinkite!

Daugiau nei 70 Ukrainos pusėje kariaujančių karių, įsiveržusių į Rusijos Belgorodo srities teritoriją, per kovos su terorizmu operaciją buvo sunaikinti. Apie tai antradienį pranešė oficialus Rusijos gynybos ministerijos atstovas generolas leitenantas Igoris Konašenkovas.

„Vykdant antiteroristinę operaciją nacionalistiniai junginiai buvo blokuojami ir nugalėti oro antskrydžiais, artilerijos ugnimi ir aktyviais Vakarų karinės apygardos valstybės sieną dengiančių dalinių veiksmais“, – sakė jis.

“Nacionalistų likučiai buvo suvaryti atgal į Ukrainos teritoriją, kur buvo apšaudomi, kol buvo visiškai likviduoti. Buvo sunaikinti daugiau nei 70 Ukrainos teroristų, 4 šarvuotos kovinės mašinos ir 5 pikapai”, – pridūrė Konašenkovas.

Įsiveržimas truko neilgai

Pirmadienį Rusijos savanorių korpuso dalinys pareiškė, kad jo kovotojai įžengė į Rusijos teritoriją. „Taip, šiandien Rusijos savanorių korpusas ir legionas „Rusijos laisvė“, kuriuos sudaro Rusijos Federacijos piliečiai, pradėjo šių Belgorodo srities teritorijų išlaisvinimo iš Vladimiro Putino režimo.

Pažadai išlaisvinti Rusiją nuo Putino liko neištesėti. Kariai dažnai nesuprasdami atlieka vienokius ar kitokius veiksmus, kurie baigiasi tragedija. Ukrainos pusėje kariaujantys Rusijos kariai buvo sunaikinti. Ukrainos karo vadai juos tiesiog panaudojo vienai operacijai, žinodami, kad jie bus sunaikinti.

Kai kurie politikos apžvalgininkai teigia, kad Ukraina tokiu veiksmu bandė laikinai nukreipti dėmesį nuo užimto Bakhmuto.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!