Patiko? Pasidalinkite!

Ukrainos prezidentas V. Zelenskis šiuo metu lankosi Niujorke, kur vyksta JT Generalinės Asamblėjos renginiai.

Be to, jis planuoja susitikti su JAV prezidentu Džo Baidenu ir kandidatais į Amerikos prezidentus K. Harris ir D. Trampu.

JAV prezidento rinkimuose Zelenskis nori Demokratų partijos kandidatės pergalės. Pirmadienį per mitingą Pensilvanijos valstijoje pareiškė Respublikonų partijos kandidatas į JAV prezidentus Donaldas Trampas, praneša „Reuters“.

„Manau, kad Zelenskis yra didžiausias pardavėjas istorijoje. Kiekvieną kartą atvykęs į šią šalį jis išvyksta su 60 milijardų dolerių. Jis labai nori, kad jie (demokratai) laimėtų rinkimus, bet aš elgčiausi kitaip, aš rasiu būdą pasiekti taiką“, – sakė Donaldas Trampas.

„Jei laimėsiu šiuos rinkimus, pirmas dalykas, kurį padarysiu, tai paskambinsiu V. Zelenskiui ir prezidentui V. Putinui ir pasakysiu: „Jūs turite susitarti, tai beprotiška“, – sakė Donaldas Trampas.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!