Patiko? Pasidalinkite!

Donaldas Trampas viešai pavadino Dalią Grybauskaitę “idiote” (“very stupid”), pastaroji apsidžiaugė dėmesiu.

Donaldas Trampas viešai pažemino Dalią Grybauskaitę : “Tikiuosi, turėsiu gerus santykius su Vladimiru Putinu”

Beje, kalbėdamas Baltuosiuose rūmuose su trijų Baltijos šalių prezidentais, Donaldas Trampas sviedė į veidą Daliai Grybauskaitei tokią frazę : “Visi nori gerų santykių su Rusija, išskyrus labai kvailus žmones” (Cituojant pažodžiui : “getting alone with Russia would be a good thing, not a bad thing. And just about everybody agrees to that, except very stupid people”.

Kadangi šalia stovėjo Dalia Grybauskaitė, kurios vienintelė politika yra slėpti savo aferas keikiant paskutiniais žodžiais Rusiją ir jos prezidentą V.Putiną, ir siekiant bet kokia kainą išprovokuoti Vakarų ir Rytų konfliktą, pasaulis jai turėjo sugriūti.

Po to, kalbėdamas spaudos konferencijoje, JAV prezidentas Donaldas Trampas vakar pasakė tokią frazę : “niekas nebuvo toks kietas su Rusija, kaip aš. Tačiau tai sakydamas, aš manau, kad aš galiu turėti gerus santykius su prezidentu Putinu.

Gali būti, kad aš neturėsiu gerų santykių su juo, tada jūs viską sužinosite. Jūs sužinosite tai dar anksčiau už mane. Todėl didelė tikimybė, kad aš turėsiu gerus santykius su Putinu. ir prisiminkite tai – susitarti su Rusija ar Kinija yra geras dalykas. Susitrati su kitomis šalimis (atsisuka į trijų Baltijos šalių prezidentus) yra geras dalykas. Todėl aš manau, kad aš galiu turėti labai gerus santykius su Rusija ir Putinu, ir jeigu man pavyktų, tai būtų nuostabus dalykas. Nors yra didelė tikimybė, kad to neatsitiks”.

Kita vertus, ne taip neseniai Donaldas Trampas išvadino kvailiais tokius, kaip Grybauskaitė, už tai, kad jie nenori gerų santykių su Rusija.

laisvaslaikrastis.lt

 


Patiko? Pasidalinkite!