Patiko? Pasidalinkite!

Katalonijos vyriausybė kovodama su koronaviruso plitimu, kiekvienam katalonui parūpina medicininę kaukę, praneša „El Periódico“. Artimiausią savaitę regiono vaistinės nemokamai išdalins daugiau nei 1,5 mln. medicininių kaukių 

Katalonijos vaistinės nemokamai išplatins 1,5 milijono medicininių kaukių, taip bandydami užkirsti kelią koronaviruso plitimui, rašo „El Periódico“.

Pasak autonominės bendruomenės vyriausybės atstovės spaudai Merichel Budo, katalonai kaukes galės pasiimti nuo balandžio 20 iki balandžio 27 dienos, o nuo 28 dienos jie galės gauti antrą kaukę, už kurią turės sumokėti tik 0,76 euro. Nuo kito ketvirtadienio į vaistines papildomi bus pristatyta du milijonai kaukių.

Valdžia paragino visus, kurie jau turi kaukes, nevykti į vaistines. Be to, rizikos grupės žmonėms buvo patarta likti namuose. Jiems pasiūlyta kreiptis į artimuosius ar kaimynus, kurie nueitų už juos į vaistinę.

Katalonijoje tikisi, kad netrukus kiekvienas katalonas bus aprūpintas kauke. Ar kaukės sustabdys pandemiją regione, didelis klausimas, – praneša „El Periódico“. 

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!