Patiko? Pasidalinkite!

Skirmanto Malinausko sekėjai po jo įrašu socialiniame tinkle Facebook komentavo apie išjungtus mano, Vaido Žemaičio (kaip jis rašo, Valdo) YouTube kanalus. Tarp komentarų nevaržomai pasipylė grasinimai ir raginimai mane sušaudyti ir sudeginti. Skirmantas Malinauskas šių komentarų neištrynė, o tai reiškia, kad jis taip pat pats tai palaiko.

Štai jums pavyzdys, kaip Lietuvoje yra skatinimas fašizmas ir neapykanta kitaminčiams, turintiems kitokią nuomonę. Skirmantas Malinauskas kuo puikiausiai tai pademonstravo. Kaip jau minėjau, jis šių komentarų netrynė, neištrynė jų nei Facebook administracija ir jie neužkliuvo Facebook “demokratiniams bendruomenės standartams”.

Taigi, galime vieni kitus pasveikinti – Lietuvoje su Tapino ir Malinausko pagalba yra skatinamas viešas susidorojimas su kitaminčiais. Laurynui Ragelskiui jau sudegino du šeimos automobilius, šį kartą į eilę stojame mes. Ačiū, Skirmantai!

Įdomiausia, kad tarp fašistuojančių ir trokštančių mane sušaudyti bei sudeginti mūsų kemperį Rimanto Zubavičiaus, Juliaus Opulskio, Gedimino Zdanavičiaus, mielai prisijungė ir Sveikatos teisės instituto vadovas Rimas Jankūnas.

Taigi, tokių naudingų idiotų Lietuvoje yra prigaminta šimtai, o gal net ir tūkstančiai. Jie laukia, kada galės mus deginti gyvus, šaudyti ir padeginėti mūsų turtą. Tai jau ne kalbos, o realybė!

Tik kur visi šie brudai dėsis, kai pasikeis geopolitinė situacija? Jie galvoja, kad visa tai tęsis amžinai. Neužmiršime. Rankraščiai nedega. Už viską visi gaus atsakyti!

Vaidas Žemaitis Lekstutis (ne Valdas)


Patiko? Pasidalinkite!