Patiko? Pasidalinkite!

Gabrielius Landsbergis neišmoko iš savo senelio Vytauto subtilių susidorojimo su politiniais konkurentais metodų – Gabrieliaus kolegos Mykolas Majauskas ir Tadas Langaitis buvo sukompromituoti ir pašalinti iš kelio Gabrieliaus pagal tą patį scenarijų. Vos prieš mėnesį buvo trys gražūs jauni seksualūs berniukai, Tėvybės sąjungos lyderiai. Šiandien beliko tik vienas Gabrielius, kuris ant savo kolegų rašo pareiškimus prokuratūrai.

Mykolo Majausko atveju – tai atsirado “anonimė”, kuri skelbė, kad jis ją prieš dešimt metų vedėsi pas save į namus, o Tado Langaičio atsistatydinimo apskritai niekas nesuprato.

Iš karto po tokių “skandalų” sekė principingas Gabrieliaus kreipimasis į prokuratūrą “dėl buvusio bendražygio nusikalstamų veiklų”.

Tuoj po to sekė Gabrieliaus susirūpinimas, kad Tėvynės sąjungai nepavyko atsinaujinti, o jis pats liko vienintelis jaunas ir nesusitepęs.

Šią savaitę paskelbtas anonimės liudijimas, kad buvęs premjero Andriaus Kubiliaus patarėjas Mykolas Majauskas prieš penkerius metus atsivedė ją, pilnametę moksleivę, į savo butą ir prie jos seksualiai priekabiavo. Ir apžvalgininkai, ir konservatorių pirmininkas Gabrielius Landsbergis pripažįsta, kad T. Langaičio ir M. Majausko istorijos, nors skirtingos – diskredituoja taip puoselėtą partijos atsinaujinimo kelią.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/…/landsbergis-pripazista-kad-iskilo-gr…

Bet kuriuo atveju, taip šluodamas savo buvusius benražygius, Gabrielius sukėlė partijos kolegų nepasitenkinimą ir pasipiktinimą. Visi supranta, kad “tatai” liko gyventi labai nedaug (tik gaila, kad tas aferistas ir sukčius nusibaigs ne kalėjime, kur jo vieta), ir tada Gabrieliaus dienos suskaičiuotos – jį iškart užkapos visi kubiliai ir juknevičienės. Todėl net tokie profilaktiniai “valymai”, kaip M.Majausko ir T.Langaičio išmetimas, vargu jau ar beišgelbės nelaimingą broilerį.

 

Aurimas Drižius


Patiko? Pasidalinkite!