Patiko? Pasidalinkite!

Yra toks ginekologas – akušeris, kuris paskutiniuoju metu ėmėsi politikavimo. Dažnai šį veikėją galima išvysti rusofobija trykštančių asmenų draugijoje, tokių, kaip Arnas Klevečka, Rūta Janutienė, Ignas Vėgėlė bei kiti.

Šį veikėją užgavo mano žmonos Eglės parašytas įrašas socialiniame tinkle Facebook, kuriame Eglės mintis Vytautas ėmė lyginti su pirštu ir varpa. Susidaro toks vaizdas, kad gydytojui galimai nuo darbo jau važiuoja stogas ir visur vaidenasi lytiniai organai.

Vytautas bando sumenkinti Eglės išsakytas mintis, teigdamas, kad jam tai “gėda skaityti”. Tačiau dėl ko gėda, šis taip ir neparašė. Galime tik paspėlioti, kas jį taip supykdė ir privertė parašyti menkinantį komentarą – galbūt žmogus garina actą, o galbūt kovoja su reptilijomis ar tiki, kad Žemė plokščia?.. Ką rodo šis komentaras? Jis atskleidžia įsižeidusio, puikybės apimto žmogaus elgesį.

Puikybė – emocija, pasireiškianti itin dideliu savęs vertinimu, tuo pačiu manant, kad kiti yra menkesni už tave.

Vien jo kreipinys į žmogų “ponia” rodo, kad tai yra sistemos žmogus, kuris taiko visiems žmonėms sisteminius kreipinius, nors kitus vadina sisteminiais (Ponia – privilegijuoto luomo, turtinga moteris, pono žmona). Kalbėdamas apie pirštus ir varpas, jis bando įteigti, kad Eglė, parašiusi įrašą be išvirkavimų ir tikrai aukštame lygyje, yra “sisteminis ruporėlis”, ją žemina ir bando sumenkinti. Abraitis teigia, kad jam skaityti yra gėda. Paanalizuokime, kodėl jam yra gėda skaityti? Atsakymas yra labai paprastas: tai, ką jis perskaitė, neatitiko jo galvoje turimos informacijos, todėl jis elementariai pradėjo pykti. Eglė, greičiausiai, užgavo jo įsitikinimus, nuo kurių jis nenori atsiriboti ir jų atsisakyti. Apie ką Eglė parašė? Štai – imkite ir vertinkite:

Eglės įrašas feisbuke:

Žmonės sparčiai tobulėja. Jie jau išmoko daug žodžių: sistema, sisteminis, sistemos pakištukas, sistemos statytinis… ir šias sąvokas naudoja praktikoje. Tai labai gerai.

Išmoko, kas yra reptilijos, kaip jas atpažinti, išmoko, kas yra chemtreilai, kaip su jais susitvarkyti, išmoko argumentų plokščiai Žemei pagrįsti, išmoko kanonų teisę ir kaip nebūti tik skaičiumi ir asmeniu, bet būti gyvu žmogumi, nes kol neatsisakai paso, niekas to nemato ir galvoja, kad esi miręs.

Nesisteminis žmogus privalo būti ar bent palaikyti suverenus, tikėti reptilijomis, plokščia Žeme ir garinti actą – jeigu to nedarai ir tam nepritari, esi “sisteminis” ir “dirbi sistemai”, na, o geriausiu atveju būsi “sistemos pakištukas” arba “skiepytas”.

Žmonės sparčiai tobulėja, kad pereitų į kitą dimensiją – pereis tik aukščiau išvardintieji, išrinktieji. Visi kiti pasiliks prie suskilusios geldos.

Ką renkiesi: būti “sisteminiu” ar “nesisteminiu”?

P.S. nuotraukoje jau iš parduotuvių lentynų išimtas actas, nes jie jau suprato, kad mes žinom.

P.S.S. netikėkit žiniasklaida, Vilčinskai dar vis Baltarusijoj.

P.S.S.S. visos kaukės krenta – pagaliau.

Taigi, galima galvoti įvairiai: arba Vytautas Abraitis yra acto garintojas, arba plokščiažemis, arba kovotojas prieš chemtreilus, arba suverenas, arba tiesiog ištvirkęs gydytojas, kuris mėgsta priekabiauti prie gražių moterų.

Vaidas Žemaitis Lekstutis (Eglės vyras)

Patiko? Pasidalinkite!