Patiko? Pasidalinkite!

Ieškokite aistringų, stiprių, laimingų žmonių … Jie yra tarsi žvaigždės, kol nepakelsite galvos, tol nepamatysite. Ir kai pasinersite į žvaigždžių pieną, jūs suprasite, kiek jų yra.

Ieškokite savo žmonių. Jie taip pat išsigandę ir įskaudinti. Jie taip pat turi juodų dienų, klaidų ir nuoskaudų. Bet jie yra pasirengę išgyventi baimes, daro įtaką įvykių eigai, nustato gyvenimo tempą. Jie tam tikra prasme yra geresni, kai kuriais atvejais prastesni. Jie ne pavydi ir nesiskundžia. 

Siekite ištikimų ir sąžiningų. Kas neslėps pykčio, ašarų ir nesislėps už veidmainystės ir šypsenos. Jie sako, ką galvoja. Kartais tai nemalonu, kartais – tiesiai į širdį. Bet nuoširdžiai. Ne iš blogio, o iš meilės. Kas nuoširdžiai džiaugiasi, garsiai ir laisvai juokiasi, melodingai ir užkrečiamai. 

Ieškokite tų, kuriuos galima mylėti amžinai. Ieškokite tų, kurie stovi ir laukia jūsų meilės. Su kuriais jūs sujungiate du ežerus ir gausite jūrą. Ieškokite tų, kurie gyvena daug. Ieškokite sotumo ir sultingumo. Jie būna kaip maži vaikai, jie visą gyvenimą eina tikėdami gėriu, bet mato viską, be abejo, tiek juodą, tiek baltą, tačiau gyvena vardan geltonos, raudonos, mėlynos … Ieškok jų. Jums tiesiog reikia pakelti galvą.

Ernestas Bonivuras


Patiko? Pasidalinkite!