Patiko? Pasidalinkite!

Pradžiai mieli skaitytojai noriu Jums priminti, kas tai yra lesbietė. Lesbietė –homoseksuali moteris. Skirtingose epochose ir šalyse moterų homoseksualumas vertintas įvairiai, pvz.: Austrijoje moterų homoseksualumas vertintas kaip kriminalinis nusikaltimas, o Prancūzijoje 1861 m. damoms oficialiai leista lankyti specialius namus, kuriuose toleruojama tribadija.

Kai kurios studijos parodė, kad homoseksualių moterų yra apie 3 % (biseksualių apie7 %). Lesbiečių glamonės gana įvairios – nuo paviršutiniškų bučinių iki abipusės masturbacijos. Kai kurios šalyse išplito dirbtinės vyro varpos naudojimas. Sueities forma tarp lesbiečių vadinama tribadija.

Artėjant prezidento rinkimams, kai kurie kandidatai jau išsakė savo nuomones apie tų pačių lyčių santuokas, šeimos savokas ir partnerystes.

Nesenai vienas iš kandidatų į prezidento postą, Saulius Skvernelis davė suprasti, kad jis yra tradicinių pažiūrų:

„Lietuvai reikia drąsaus, ryžtingo, atsakingo, turinčio patirtį valstybės valdyme, žmonių ir valstybės interesus ginančio prezidento. Šalies vadovo, kuris mato ir girdi visus Lietuvos žmones. Pirmiausia tuos, kuriems labiausiai reikia valstybės rūpesčio ir paramos, kurie yra labiausiai pažeidžiami. Prezidento, kuris supranta, kas yra šeima, su kokiais iššūkiais susiduria vaikus auginantys ir jais besirūpinantys žmonės.

Atėjo laikas šaltuose valstybės vadovo rūmuose girdėti krykštaujančių vaikų juoką, jausti šeimos šilumą. Tik mylintis ir mylimas žmogus gali būti atsakingas ir rūpintis kitais. Tik toks žmogus gali suprasti tokių pačių šeimų lūkesčius ir problemas, suteikti žmonėms viltį.“

Vakarų „vertybes” labai vertinantys asmenys, S.Skvernelio pasisakymus įvertino, kaip diskriminuojančius, o tie kurie gerbia konservatoriškas savybes, bei gerbia mūsų protėvių tradicijas, S.Skvernelio pasisakymą vertino teigiamai.

Pasidalino rinkėjais

Ar tai galima pavadinti pasidalijimą rinkėjais? Na tarkim Saulius Skvernelis dave suprasti, kad jis nesitiki LGBT palaikymo ir LGBT balsus dovanoja Dalios Grybauskaitės draugei Ingridai Šimonytei, kuri pasisako už tos paties lyčių santuokas ir kitokias draugystes…

Ingrida Šimonytė šeimą supranta ne kaip vyro ir moters, kurie susilaukia vaikų, bet ji mano, kad ir jos mama jai yra šeima. „Ir babandykite man pasakyti, kad aš neturiu šeimos, tada aš jums nesakysiu kur jums eiti”,- sakė kandidatė į prezidentus Ingrida Šimonytė. Ji taip pat pareiškė, „kad šeima yra tai ką žmogus laiko šeima”. Šioje vietoje kyla klausimų, o žmogus auginantys šunis ir katinus, gali pavadinti tai savo šeima? Ingrida Šimonytė greičiausiai bando apginti savo galimus potraukius ir įtikti LGBT pusei.

Kas yra šeima ir kokią rolę ji vaidina Valstybės valdyme?

Šeima – giminystės ryšiais susieta žmonių grupė, kurią sudaro tėvai ir vaikai, o plačiąja prasme – ir seneliai, anūkai bei kiti kartu gyvenantys giminaičiai.

Dauguma valstybių savo aukščiausiuose dokumentuose (pvz., Konstitucijoje) deklaruoja remiančios šeimą kaip valstybės pagrindą ir garantuojančios jai globą, paramą bei reikiamą pagalbą.

LR Konstitucijoje rašoma:

Šeima yra visuomenės ir valstybės pagrindas.

Valstybė saugo ir globoja šeimą, motinystę, tėvystę ir vaikystę.

Santuoka sudaroma laisvu vyro ir moters sutarimu.

Valstybė registruoja santuoką, gimimą ir mirtį. Valstybė pripažįsta ir bažnytinę santuokos registraciją.

Sutuoktinių teisės šeimoje lygios.

Tėvų teisė ir pareiga – auklėti savo vaikus dorais žmonėmis ir ištikimais piliečiais, iki pilnametystės juos išlaikyti.

Vaikų pareiga – gerbti tėvus, globoti juos senatvėje ir tausoti jų palikimą.

Jeigu šeima yra visuomenės ir valstybės garantas, tai I. Šimonytės garantas yra jos šeima, t.y ji ir jos mama? Kyla dar vienas ir pagrindinis klausimas. Dėl ko aplamai gyvena Ingrida Šimonytė, jeigu neturi vaikų ir neturi galimybės stengtis dėl jų ir jų palikuonių ateities? Gal dėl kitokių malonumų?

Ingridos Šimonytės likimo kaltinimas ir reakcija į Sauliaus Skvernelio nuomonę

„Na čia juk aišku, kam adpersonaem taikyta. Tik nelabai aišku, kam pakeliui dar didžiulį būrį žmonių įžeidinėti. Gražu, kad ponas žino, ką reiškia vaikų turėti. Bet neįsivaizduoju, ar jam pažinu, ką reiškia dešimtmetį slaugyti kasdien vis mažiau įgalų žmogų, trisdešimt metų sergantį nepagydoma autoimunine liga? Kai tave pagimdęs žmogus tampa šimtą kartų labiau nuo tavęs priklausomas, negu tavo vaikas, tik niekada neužaugs ir neatneš tau mokyklos baigimo diplomo su visais dešimtukais? Bet jam galbūt tai ne šeima, o kažkokia žemesnė gyvybės forma. Gal man likimas ir pagailėjo malonės sužinoti, ką reiškia turėti savo vaikų. Bet nepagailėjo supratimo, kas yra gyvenime svarbiausia. Ir vis tiek linkiu, kad ponui mano patirties likimas pagailėtų. Nebūtina viską pasaulyje ant savo kupros pažinti, kad būtum tiesiog padorus žmogus. Skirtingomis patirtimis turtingi žmonės jomis besidalindami paprastai praturtėja dar labiau. Bet gal ne visiems duota”, – rašė I. Šimonytė.

Tai kas tamstai gyvenime yra svarbiausią Ingrida? Ar tamsta nesate konservatorių kandidatė į prezidento postą? Tamstai primename, ką reiškia konservatyvumas:

Konservatyvus – (lot. conservativus – išsaugantis < consenatio – išsaugojimas): 1. priešingas visokioms naujovėms, linkęs palaikyti seną tvarką; 2. med. siekiantis pataisyti, atgaivinti, tausoti; neoperacinis, pvz., ~ūs gydymas.

Kur Jūsų konservatyvumas Ingrida? Kodėl dangstotės vertybėmis, kurios tamstai visiškai svetimos, kodėl klaidinate rinkėjus? Tamsta kaltinate likimą, o ar žinote, kad likimas tai yra mūsų gyvenimo pasekmė?

Tarkim girtas važiuojate su automobiliu ir įsirėžėte į medį. Likimas? Ne, tai yra kvailo poelgio pasekmė. Bandėte įrodyti, kad Jums labai svarbi Jūsų serganti mama, tada kyla klausimas, kokio velnio lendate į tą politiką.

O viešas kandidatės į prezidentus alaus vartojimo demonstravimas yra rinkyminis šou, ar tiesiog neatsiejama gyvenimo dalis, o gal likimas?

Ingrida, štai Jums asmeniškai nuorodą į straipsnį, apie alaus žalą, kuriame rašoma apie tai, kad alaus vartojimas sukelia vyrų feminizaciją ir moterų muskulingumą, t. y. vyrams atsi­randa kai kurie moterų požymiai ir išsivysto impotencija, o moterys tampa „vyriškomis“ – šiurkštėja balsas, charakteris, atsiranda veido plaukuotumas.

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!