Patiko? Pasidalinkite!

Eilinį kartą Lietuvos teisėsauga susimovė- darė kratas, ieškojo ginklų ir nieko nerado. Ir kaip visada niekas tų žmonių neatsiprašys. Teisėsauga kaip tik, po tokių kratų, kai nieko pas žmones neranda, bando apginti savo neveiksnumą ir sulipdo iš oro jiems naujas bylas, kad pateisintų savo aplaidų darbą.

“Užmiršti kariai” organizacijos vadovas Viktoras Orlovas pareiškė, kad teismas prokuroro prašymu davė leidimą atlikti kratą, nurodydamas, kad jis tariamai turi ginklų.

Vasario 4d. Lietuvos policija atliko kratą asociacijos “Užmiršti kariai” vadovo Viktoro Orlovo bute. Organizacijos vadovas interviu “Sputnik Lietuva” pranešė, kad jis buvo apkaltintas neteisėtu šaunamųjų ginklų laikymu, kurių jis, pasirodo, neturi.

“Prieš atliekant kratą man buvo pateiktas teismo sprendimas. Kriminalinė žvalgyba surinko pakankamai medžiagos, rodančios, kad aš iš tikrųjų turiu šaunamųjų ginklų, todėl teisėjas, prokuroro prašymu, išdavė nurodymą atlikti kratą ir, šios sankcijos pagrindu, į mano namus atvyko pareigūnai”, — sakė jis.

JAV finansuoja VSD ir kitas struktūras ir žinoma jie nori kažkokio rezultato, o rezultato kaip nėra, taip nėra. Kokių provokacijų dar sulauksime iš “Lietuvos teisėsaugos”?

Linas Naujelis


Patiko? Pasidalinkite!