Patiko? Pasidalinkite!

“Delfi”– Pasak pareigūnų, Vakarų sąjungininkės smogė trims objektams, susijusiems su Sirijos „cheminių ginklų infrastruktūra“. Jungtinės Valstijos šią operaciją vadina perspėjimu B. al Assadui, kad jis nebemėgintų ateityje naudoti tokių ginklų. Sirijos lyderis yra kaltinamas anksčiau tokių perspėjimų nepaisęs. JAV kariuomenės JAV Štabų vadų komiteto direktorius generolas leitenantas Kennethas McKenzie sakė, kad šie trys taikiniai buvo Barzės mokslinių tyrimų centras Damasko pakraštyje, cheminių ginklų sandėlys netoli Chomso miesto ir netoliese esantis bunkeris.

JAV giriasi, o idiotai džiaugiasi, kad subombardavo Sirijos cheminio ginklo gamyklą (mokslinių tyrimų centras) ir cheminių ginklų sandėlį netoli Chomso miesto.

Gal kam teko matyti (foto ar video) kaip tie sandėliai atrodo ir kaip juose buvo tas cheminis ginklas saugomas ir sandėliuojamas?

Nors trumpam įsijunkite smegenis ir užduokite sau klausimą: Po cheminių ginklų sandėlio susprogdinimo kur dėjosi cheminis ginklas, chemikalai nepateko į aplinką? Jeigu nepateko, tai kur jie išgaravo, ar dingo?

 

Vaidas Žemaitis

 


Patiko? Pasidalinkite!