Patiko? Pasidalinkite!

Ar Jūs galite patikėti, kokia gera naujiena, Jurbarke kovų be taisyklių kovotojo žiauriai sumušta mergina, po dviejų mėnesių jau gali kalbėti. Ar Jums mieli skaitytojai neatrodo absurdas, kai du mėnesius negalinčiai po sužalojimo kalbėti mergaitei, laikomas nežymus kūno sužalojimas.

Mergaitei po patirtos traumos prireikė žandikaulio operacijos, ji iki šiol buvo gydoma reabilitacijos klinikoje ir negalėjo duoti taip svarbių tyrimui parodymų, nes tiesiog negalėjo prašnekėti. Mergaitės šeimos advokatas Mindaugas Vasiliauskas patvirtino, kad mergina jau gali kalbėti ir gali būti apklausta.

Mergaitę operavęs Kauno klinikų Veido ir žandikaulių chirurgijos klinikos gydytojas dr. Marijus Leketas atskleidė, kad:

„Buvo išmuštas vienas dantis, kiti šiek tiek sutrenkti, bet jie atliks savo darbą. Vieną dantį reiks atstatyti, tai bus daroma po pusmečio“, – tolesnį gydymo planą dėstė gydytojas. „Kakle taip pat buvo nustatytas sužeidimas. Poliežuvinis kaulas buvo sužalotas. Išskirtinio gydymo tam nereikėjo“, – paaiškino gydytojas.

Primename, kad įtarimai įtariamajam pateikti pasikėsinus išžaginti. Šios nusikalstamos veikos sudėtis apima ir nežymų kūno sužalojimą“, – netrukus po baisaus įvykio teigė prokurorė.

Tyrimą dėl gegužės 26 d. padaryto nusikaltimo atlieka Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos tyrėjai ir bylos tyrimą kuruojanti „užsakomųjų politinių bylų“ Klaipėdos apygardos prokurorė Edita Mikalainienė.

Ši byla akivaizdžiai yra „gesinama“ ir vilkinama. Policija apklausiant mergaitę gali naudoti ir kitokias apklausimo formas į kurias užtenka sutartinių ženklų, kurie reikštų Taip arba Ne.

Po įvykio buvo rašoma, kad jeigu teismo medicinos ekspertai konstatuos, kad sužalojimai sunkesni nei nežymūs, dėl merginos sužeidimo bus pateiktas atskiras kaltinimas.

Tai kur tie teismo ekspertai? Ko jie laukia? Negi dar trūksta įrodymų, kad 2 mėnesius negalinti kalbėti mergina buvo suluošinta ir patyrė sunkius kūno sužalojimus?

BV inf.

 

 


Patiko? Pasidalinkite!