Patiko? Pasidalinkite!

Pedofilų klano persekiojamos Neringos Venckienės  sūnus Karolis Venckus teigia, kad didžiosios žiniasklaidos priemonės skleidžia propagandą

Šiandieninė žiniasklaidos būklė yra kritinė. Žurnalistams nebeįdomu pateikti objektyvią, nešališką informaciją. Naujienų portalai tik gaudo “click’us” ir pateikia subjektyvią nuomonę kaip faktus. Medijos gigantai kaip “15min” ar “Lrytas” pristato save kokybiškos informacijos teikėjais, tačiau darosi vis sunkiau surasti tą kokybišką informaciją jų portaluose. Manau teks kurti alternatyvą šioms propagandos priemonėms, – rašo Karolis Venckus.

Lietuvoje veikiančios vakarų korporacijoms priklausančios žiniasklaidos priemonės, ne tik skleidžia propagandą, bet užsiima ir smulkesnės žiniasklaidos priemonių persekiojimu, skundimu ir bandymu visais būdais juos pašalinti iš viešo informacinio srauto.

“15min.lt” prisistato save kaip nepriklausomais ekspertais ir vertina Facebook tinkle paviešintą kitų žiniasklaidos priemonių paskelbtą informaciją, ją skundžia ir tokiu būdu ji yra pašalinama, kaip melaginga, nes “15min.lt” bendradarbiauja su Facebook, o Facebookas juos skaito nepriklausomais ekspertais ir pagal jų rekomendacijas šalina mažesnių žiniasklaidos priemonių paskelbtą informaciją.

Lietuvoje žodžio laisvė yra butaforinė. “Laisvas Laikraštis” persekiojamas, redaktorius teisiamas, o laikraščio prekyba didžiuosiuose prekybos centruose apribota.

“Būkime vieningi” kreipsis į JT ir kitas ES organizacijas, kad šios įvertintų tokius vakarų korporacijų veiksmus Lietuvoje ir  įvertintų Lietuvos teisėsaugos, bei VSD veiklą persekiojant ir menkinant Lietuvos aktyvistus ir prieš “Lietuvos” valdžią pasisakančius žmones.

Pedofilijos byla

Šiuo metu Venckienė yra įkalinta Čikagos federaliniame kalėjime. Ji tikėjosi gauti politinį prieglobstį JAV, tačiau teismas šio klausimo nagrinėjimą atidėjo nuo 2019 iki 2022 metų. Praėjusių metų balandžio mėnesį JAV valstybės departamentas patvirtino Venckienės ekstradiciją į Lietuvą.

Po to buvusi deputatė pateikė apeliacinį skundą su prašymu iš naujo apsvarstyti teismo sprendimą, o rugsėjį jos gynyba paprašė atidėti ekstradiciją. Kaip pranešė žiniasklaida, JAV Valstybės departamentas nepateikė jokių priežasčių, dėl kurių patvirtino Venckienės ekstradiciją.

„Aukščiausias teismas atsisakė svarstyti mano mamos skundą dėl pasenusio ekstradicijos įstatymo ir leido mano mamą išduoti Lietuvai“, — sako Karolis Venckus.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!