Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvoje vis dažniau ir dažniau pasirodo publikacijų su spėlionėmis, kas nutiks kai numirs Aleksandras Lukašenka. Visų pirma, jis yra sveikas ir visų antra, apie tai rašyti yra labai žema. Jeigu žmogus gulėtų ligos patale, tada galbūt ir būtų galima pasamprotauti apie tai, kas valdys Baltarusiją po jo mirties. Bet dabar, kai žmogus dar yra gyvas ir sveikas, apie tai rašyti ir laukti jo mirties yra labai labai žemas žurnalistinis lygis.

O ką mes, paprasti žemės sliekai? Pabandykime pakalbėti apie mūsų prezidentą (ne žmonių rinktą) Vytautą Landsbergį, kuris jau virš 30 metų, valdomas JAV, griauna Lietuvą (kartu su savo šaika). Sugriovęs kaimus, išparceliavęs pusvelčiui visą Lietuvos pramonę kartu su savo kolegomis socdemais, liberalais, laisvūnais ir kitokiais antivalstybininkais, Landsbergis įsivaizduoja, kad yra nemirtingas.

Ne, taip nėra, jis mirs, o jam mirus jo šaikos maitvanagiai puls į depresiją ir nežinomybę, nerimaudami, kas juos toliau globos ir ar išvis jiems bus leista toliau lobti iš mokesčių mokėtojų pinigų ir joti ant paprastų žmonių sprando.

Vytautas iki šiol tvarkėsi ir tvarkosi kuo puikiausiai, jo pavaldume teisėsauga, taip pat jis turi kitą puolamąjį ginklą, kuriuo leidžia naudotis jo šeimininkas – žiniasklaidą. Bet po jo mirties ateis naujas prižiūrėtojas (tiksliau, bus paskirtas), tik vargu, ar šeimininkams bus lengva rasti tokį persidažėlį ir padlaižūną kaip Vytautas.

Skvernelis? Ne. Per kvailas. Nors…

Karbauskis? Kodėl gi ne? Oligarchas, kuris laikosi įsikibęs į savo turtą, yra lengvai pažeidžiamas (dėl to ir tinkamas), o ir strateguoti moka… Na, apie tai, kas galėtų pakeisti Vytautą, spėlioti būtų galima, bet, vis dėlto, manau, kad tas asmuo jau realiai yra numatytas.

Rašau ir galvoju: kaip žema, kaip šlykštu rašyti ir laukti mirties, nors jis griovė mūsų šalį ir niekino jam nepritarančius, kėlė baudžiamąsias bylas, sodino į kalėjimus… Ir vis tik, jaučiu vidinį gėdos jausmą.

Aš jo mirties nenoriu, aš tikrai norėčiau, kad jam dar tektų pamatyti tą vaizdą, kai jo šaikos narius ir milijonierių anūką pasodina į kalėjimą. Norėčiau pamatyti Vytauto būseną – ką jis jaučia, pamatyti, kaip jis atrodo matydamas, kaip jo šaikai ateina galas. Čia būtų pati geriausia dovana jam prieš mirtį, o tada jau jis gali ir mirti.

Tiesiog, visi už viską turi atsakyti!

Vaidas Žemaitis Lekstutis (asmeniškai nukentėjęs nuo landsbergių klano)

 


Patiko? Pasidalinkite!