Patiko? Pasidalinkite!

Klaipėdą jau daugelį metų valdo nepajudinamieji liberalai. Šiuo metu liberalų reitingai yra žemiau plintuso lygio, dėl jų vado galimų aferų.

Daugelį metų valdantys liberalai kažkokiais stebuklingais būdais išlieka daugumoje ir sugeba “papirkti” savo rinkėjus, kad šie už juos balsuotų. Šiandien situacija visai kitokia, pinigai greičiausiai nepadės, nebent parsidaveliška žiniasklaida ims prieš rinkimus už pinigus girti liberalus ir plauti miestiečiams smegenys, neva kokie jie geri ir, kad reikia už juos balsuoti.

Paskutiniu metu Klaipėdos muzikantas, liberalas Vytautas Grubliauskas bandė sužaisti nauja korta, ėmėsi tautiškumo ir į viešumą save ir kitus liberalus bandė ištempti apjuodinant Klaipėdos miesto tarybos narį Viačeslavą Titovą, dėl to, kad šis pasiūlė padiskutuoti,  ar verta įamžinti galimai nacių talkininko Adolfo Ramanausko–Vanago atminimą.

Politinis žaidimas sugalvotas visai neblogas, bet ar po juo įmanoma nuslėpti miesto problemas ir aplaidų miesto valdymą? Ne. Jūsų dėmesiui pateikiame vieną iš apleistų miesto dalių, kuri randasi Šalia Danės upės (Liepų gatvė) ir netoli gyvenamo kvartalo. Šalia gyvenantys žmonės nufilmavo šiukšlių kalnus, po kurias laksto šimtai žiurkių ir sklinda dvoko kvapas.

Vytauto Grubliausko reakcija:

Grubliausko atsakymai

Linas Naujelis


Patiko? Pasidalinkite!