Patiko? Pasidalinkite!

Visuomenei gerai žinomas visuomenės “kvailintojas” Algis Ramanauskas pisicirkino, jam gresia administracinė bauda, laisvės atėmimas iki trejų metų arba kaip dažnai nutinka,  “teisėsaugos” dėka- tyrimas gali būti nutrauktas.

Dažnas teisiamųjų suolo klientas Algis Ramanauskas susilaukė teisėsaugos dėmesio po 2018.08.17 radijo stoties “Radiocentras” “Gero Ryto” laidos, kurioje “vedėjos Livija ir Vaida kalbino žmogų, kurio trumpai apibūdinti neišeina, tai – Algis Ramanauskas.”

Šioje laidoje Algis Ramanauskas viešai šaipėsi iš jo vaiko mokyklos vaikų tėvų, kuriuos jis viešai išvadino “šūdeliauskaitėmis” ir “šūdėliauskienėmis”, dėl nuomonės, ar reikalingi  mokykloje pardavimų automatai.

Taip pat laidoje buvo kaltinami žmonės vagystėmis ir iš jų šaipomasi. Labiausiai Algis sudomino su pasisakymu: ” O juk Rusija yra šūdas numeris vienas pasaulyje“.

Šitoks neapykantos ir šmeižto demonstravimas susilaukė visuomenės pasipiktinimo, ko pasekoje buvo kreiptasi į policiją, prokuratūrą ir į Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybą.

Vilniaus 5-ojo policijos komisariato tyrėjas Marius Žilionis patvirtino, kad yra atliekamas patikrinimas dėl gauto pareiškimo. Tyrėjas pareiškė, kad per 10 dienų bus nuspręsta, ar Algiui Ramanauskui bus surašytas administracinis pažeidimas ir bauda, iškelta bylą pagal baudžiamą kodeksą, arba patikrinimas bus nutrauktas.

Taip gavome informaciją (pareiškimo kopijas), kad dėl Ramanausko veiksmų yra kreiptasi į Generalinę prokuratūrą ir į Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybą, kuriose yra pradėti patikrinimai dėl pateiktų pareiškimų.

Algis Ramanauskas dėl savo elgesio pastoviai mina teisėsaugos slenksčius ir savo patyčias ginasi teismuose.

Šį kartą greičiausiai nepavyks Ramanauskui išsisukti ir “Konservatorių” pagalba nutraukti bylas ar susilaukti švelnesnių baudų.

Linas Naujelis


Patiko? Pasidalinkite!