Patiko? Pasidalinkite!

Nuotraukoje pateikta iš Jonavos ligoninės vaikų skyrius, vakarienė vaikui. Pusžalė bulvė, kefyras. Arbata, kurios skonis neaiškus, bandelė….

Jonavos ligoninė

Lietuvos kaip valstybės požiūris į paprastą žmogų yra prastesnis už požiūrį į gyvulį. Didžiulis finansavimas skiriamas pasenusioms tanketėms ir krašto apsaugai, o vaikai ligoninėse “šeriami” žemiausio lygio pašarais.

Sekanti nuotrauka Kauno 2-oji ligoninė.

Kauno antroji

Santaros klinikų Vaikų ligoninės Pulmunologijos ir alergologijos skyrius. “pieniškos” dešrelės su “kečupu”.

Santaros klinikų Vaikų ligoninės Pulmunologijos ir alergologijos skyrius

Santariškių klinikos. „Gulėjau ligoninėje su 3 mėnesių vaiku. Buvau vaiką prižiūrintis asmuo. Vaiką žindau pati. Dėl vaiko sveikatos man buvo uždrausti pieno produktai, tačiau visada gaudavau pieniškus produktus, nes visoms mamoms vienodas meniu. Iškilo klausimas, kaip taip įmanoma? Juk vaikui maisto neduoda, nes žindau pati, dėl vaiko gyvybės svarbu, kad nevalgyčiau pienišku produktų, o man to negali suteikti?“.

Santariškiu

Kauno klinikų Neurochirurgijos skyrius. „Esu alergiška visiems pieno produktams ir visos sesutės, slaugytojos ir pan tai žinojo, bet kitokio maisto nepasiūlė. Tad jei būdavo, pieniška sriuba, baltas sūris, pusryčiams fermentinis sūris su batonu ir t.t., aš likdavau tiesiog alkana, net neimdavau, kol galiausiai ir nebesiūlydavo, nes atsiminė jog man negalima tokio maisto. Tai net juokas ėmė, ateini pasiimti vakarienės ir tau duoda juodos duonos riekelę… Ką galiu pasakyti… Ideali vakarienė po operacijos“, – rašė pacientė.

Kauno neurohirurginis

Vilkaviškio ligoninės vakarienė.

Vilkaviškio ligoninė

Vilkaviškio ligoninės vakarienė.

Vilkaviškio vakarienė

LSMU ligoninės Kauno Klinikos .

LSMU ligoninės Kauno Klinikos

Pakruojo ligoninė. Pusryčiai.

Pakruojo ligoninė. Pusryčiai

Jurbarko ligoninė.

Jurbarko ligoninė

 

Parengė Juozas Gedminas

 


Patiko? Pasidalinkite!