Patiko? Pasidalinkite!

Artėjant LR Seimo rinkimams, „Landsbergistai“ bando vėl prisivilioti lengvatikių, kurie patikės eiliniu jų rinkiminiu triuku ir eis už juos balsuoti

Graudžiausia yra tai, kad Vyriausybės vadovu 2010 metais būdamas Andrius Kubilius pasirašė su Baltarusija branduolinės energetikos bendradarbiavimo sutartį, o dabar „kiaulės“ akimis, kai ši elektrinė jau pastatyta, ragina ją stabdyti.

Kubilius Adtravo AE.jpg

„Landsbergistai“ supranta, kad žmonės pamiršta jų juodus darbelius, todėl, pasitelkdami sau pavaldžias masines kvailinimo priemones, ir vėl demonstruos Lietuvos „gelbėtojus“. Jie tam reikalui net įsteigė naują sąjūdį ir sukūrė tinklapį „Stop Astravui“, kuriame tiek Lietuvos, tiek Europos gyventojai gali pasitikrinti, kokiu atstumu gyvena nuo Baltarusijoje statomos atominės elektrinės ir jos keliamos grėsmės.

Tinklalapyje gausite informaciją apie galimas pasekmes branduolinės nelaimės atveju bei evakuacijos ir apsisaugojimo būdus, taip pat rasite visą Baltarusijoje statomos atominės elektrinės bei lygiagrečių Lietuvos anti-astravinių veiksmų chronologiją su gausiais šaltiniais „Laiko juostoje“.

Juozas Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!