Patiko? Pasidalinkite!

Lapkričio 12 dieną, egzistuoja rizika padaryti daug klaidų — horoskopo žvaigždės lemia imtis aktyvių, bet ne per daug pagrįstų veiksmų. Net jei jums atrodo, kad viskas kontroliuojama, geriau svarbių sprendimų priėmimą atidėti vėlesniam laikui. Šiandien kaip niekad lengva priimti norimą už realiai egzistuojantį ir veikti remiantis klaidingomis prielaidomis, todėl būkite atsargūs su pinigais.

Avinas (03.21-04.20). Šiandien būkite atsargesnis, ypač finansiniuose reikaluose: galimos klaidos. Gali būti, kad neturėsite pakankamai informacijos kažkokiems klausimams išspręsti. Kad nenukentėtų reputacija ir piniginė, nederėtų rytoj imtis to, kas nepriklauso jūsų kompetencijai. Tačiau to neatsitiks, jei ginčijamais klausimais nepamiršite pasitarti su profesionalais.

Jautis (04.21-05.21) Šiandien jums neverta priimti jokių svarbių sprendimų ar imtis atsakingų žingsnių: jūs galite suklysti, prisiimdami norimą už esamą. Tačiau visame kitame diena bus gana gera — galite ramiai mėgautis gyvenimu, palikdami svarbius sprendimus geresniems laikams.

Dvyniai (05.22-06.21) Šiandien jūs turėsite parodyti visą įmanomą tvirtumą, kad aplinkiniai žmonės neapkrautų jūsų nereikalingomis problemomis. Galbūt viršininkui atrodys, kad jis gali užkrauti jums dar vieną atsakomybę arba kolegos staiga nuspręs, kad jūs turite atlikti darbą už juos. Arba busite patraukti socialiai naudingai veiklai. Vienaip ar kitaip, šiandien jūs turite išmokti pasakyti “ne”, iš anksto apsirūpinę mandagių atsisakymų rinkiniu.

Vėžys (06.22-07.22) Šiandien galite būti sugundyti. Yra tikimybė, kad jūs gausite patrauklų pasiūlymą arba susipažinsite su maloniu priešingos lyties atstovu. O gal turėsite kovoti su noru padaryti kažką draudžiamą — pavyzdžiui, suvalgyti papildomą pyragaitį, pradėti rūkyti ar atsakyti “taip”. Vienaip ar kitaip, žvaigždės pataria jums atidžiai pasverti visus “už” ir “prieš” — nuo jūsų šiandienos sprendimo gali arba niekas priklausyti, arba priklausyti labai daug.

Liūtas (07.23-08.23) Šiandien situacija gali pareikalauti iš jūsų parodyti savo profesinius įgūdžius pilnu mastu. Kalbama apie neetatinę situaciją, sąmyšį reikaluose, įsidarbinimą, egzaminą ar apie dar ką nors — svarbiausia, kad jūs turėsite įrodyti aplinkiniams žmonėms arba pats sau savo kompetenciją tam tikru klausimu. Žvaigždės rodo, kad jūs turite reikiamą žinių ir įgūdžių rinkinį, kad neapsijuoktumėte.

Mergelė (08.24-09.22) Šiandien žvaigždės dovanoja jums harmoniją sieloje. Jūsų vidinis barometras rodys “saulėtą”, o bet kuriuose reikaluose jus lydės sėkmė. Galbūt, kai kuriuos jus kamuojantys klausimai šiandien staiga spręsis patys. Be to,  žvaigždės jums žada puikią dieną ryšiams su aplinkiniais žmonėmis užmegzti: jei norėsite, jums nebus sunku priblokšti visus savo žavesiu.

Svarstyklės (09.23-10.22) Šiandien jūsų sėkmės laidas yra atsargumas. Diena jums nesuteiks judrumo ir reakcijos greitumo, reikalingų užtikrintai orientuotis situacijoje. Gali būti, kad kas nors iš aplinkinių žmonių iš jūsų šiandien perims iniciatyvą, pasinaudos  tuo, kad esate neinformuotas ar net imsis apgaulės. Norint išvengti galimų nuostolių, reikia būti trigubai budresniam. Ir netapkite abejotinų schemų, į kuras aplinkiniai žmonės bandys jus įtempti, dalyviu.

Skorpionas (10.23-11.21) Šiandien horoskopas jums žada nuostabią harmonijos ir meilės dieną! Jūs galite tai pajusti, net jei neturite konkrečių priežasčių džiaugsmui. Kažkieno šypsena, žvilgsnis, užuomina gali pakelti jus į palaimos viršūnes. Taip pat gali būti, kad šiandien diena padovanos vienišam Skorpionui malonią romantišką staigmeną ar daug žadančią pažintį. Jei Skorpionas turi mylimą žmogų, šią dieną jiems reikia praleisti kartu.

Šaulys (11.22-12.21) Šiandien jums nereikia imtis naujų projektų — yra tikimybė, kad viskas klostysis blogai. Diena tinkama tam, kad skirtų ją mylimam žmogui, draugams, nieko nedarymui ar paprastiems gyvenimo džiaugsmams, pavyzdžiui, eiti apsipirkti ir pasilepinti vonioje.

Ožiaragis (12.22 – 01.20) Šiandien jūs busite puikus oratorius: jums nebus sunku įtikinti aplinkinius žmones savo teisumu ar sudominti kažkokia avantiūriška idėja. Jūsų entuziazmas bus užkrečiamas ir galbūt jis kartais linkęs perdėti, daryti skubotas išvadas ir priimti norimą už tikrovę — ką gi? Šiandien jūsų idėjos bus patrauklios būtent savo fantastiškumu. Na, o viską apskaičiuoti skaičiuokle galimą ir kažkurią kitą, ramesnę dieną.

Vandenis (01.21-02.19) Šiandien jums į galvą gali visą laiką ateiti vertingos idėjos, tik žvaigždės nepataria jums bandyti jų įgyvendinti. Ryški vaizduotė bus derinama su praktiškumu, kurio dėka jūsų oro pilys gali įgyti iš pirmo žvilgsnio gana realų vaizdą. Nudažyti lubas rausva spalva, pastatyti akvariumą visos sienos ilgio — štai tik kuklus pavyzdys, kokie fantastiški planai šiandien gali kilti jūsų galvoje rytoj. Tačiau atsisakyti šių planų taip pat neverta. Geriausia juos atsiminti, kad galėtumėte gerai juos apgalvoti kokią nors kitą dieną.

Žuvys (02.20-03.20) Šiandien jūsų diena bus kupina emocijų! Verkti ar juoktis jums bus lengva, o dar lengviau — ir tai ir tai su penkių minučių intervalu. Aplinkiniams žmonėms, net artimiausiems žmonėms, nebus lengva atlaikyti neramią jūsų nuotaiką, juo labiau, kad savo audringas emocijas jūs galite išlieti į kitus pačiu netinkamiausiu momentu. Tačiau, jei  jūs susiimsite, stiprios emocijos gali tapti jūsų ginklu, padedančiu įveikti kliūtis ir pasiekti tikslą.

BV inf.

Patiko? Pasidalinkite!