Patiko? Pasidalinkite!

Seime sklando kalbos, kad Ž.Pavilionį vadina “Rusofobijos princu”, tiesa tai ar ne, patvirtinti negalime, bet tai, kad pas jį rusofobija veržiasi per kraštus, yra nenuginčyjamas faktas. Lietuvos estrados princu yra tituluojamas Rytis Cicinas bus ne vienintelis Lietuvos princas.

Seimo valdyba komandiravo Seimo narį Žygimantą Pavilionį birželio 25–28 dienomis į Vašingtoną (Jungtinės Amerikos Valstijos), kur dalyvaus Rytų tyrimų instituto ir Europos politikos analizės centro rengiamoje konferencijoje „Tarp Rusijos ir Vakarų“ ir skaitys joje pranešimą.

Varšuvoje įsikūręs Rytų tyrimų institutas jau 28 metus organizuoja Ekonomikos forumą, kuris tapo svarbiu ekonominiu įvykiu Vidurio Rytų Europoje. Į renginį kviečiami aukšto lygio politikos, verslo, akademinės bendruomenės ir nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Vizito metu Seimo narys Ž. Pavilionis dalyvaus pirmą kartą istorijoje rengiamame Lietuvos, Lenkijos, Sakartvelo, Ukrainos parlamentų pirmininkų susitikime su JAV Kongreso Pirmininku Polu Rajenu (Paul Ryan).

Vizito programoje taip pat Ž. Pavilionio susitikimai su JAV Kongreso nariais bei kitais įtakingais nevyriausybinių organizacijų atstovais.

Parengė Giedrius.B

Būkime vieningi paremti g


Patiko? Pasidalinkite!