Patiko? Pasidalinkite!

Kai atsipeikėji areštinėje ir nesuvoki, kaip čia patekai, kai policijos tyrėjai tau praneša, kad esi įtariamas viešosios tvarkos pažeidimu, o tavo atminty – tuščia, tarsi paspaudus kompiuterio klavišą Delete, ateina suvokimas, kad smalsumo patenkinimas kainavo labai brangiai.

Vėlų balandžio 27-osios vakarą Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai buvo iškviesti į jų mieste esančią Dariaus ir Girėno gatvę nutraukti muštynių. Tačiau atvykę pareigūnai pamatė, kad jokių muštynių čia nėra, tik du praeiviai bando sutramdyti vaikiną, kuris jiems iš visų jėgų priešinasi. Paaiškėjo, kad radviliškiečius pašiurpino jų išvystas vaizdelis, kai vėsų vakarą visiškai nuogtas vaikinas siautėja po gatvę – įlenkė čia stovinčio automobilio  BMW 320D dureles, po to nulaužė parduotuvės durų rankeną. Policijos pareigūnai vaikino drabužius rado šalia parduotuvės, ant žemės. Nuogalius buvo visai neadekvatus, pareigūnams su juo susikalbėti nepavyko, vaikinas dantimis žalojo savo kūną.

Buvo nustatyta, kad tai – 22 metų Radviliškio gyventojas. Jis buvo blaivus. Kilo įtarimas, ar nebus pavartojęs narkotinių medžiagų? Tačiau Radviliškio ligoninėje atliktas testas narkotinėms medžiagoms organizme nustatyti buvo neigiamas. Pareigūnai vaikiną atvežė į Šiaulių psichiatrijos kliniką ir po medikų apžiūros išgirdo, kad jam gydymas nereikalingas.

Kadangi buvo nuspręsta, kad vaikinui medikų pagalba nereikalinga, jis buvo uždarytas įareštinę. Rytojaus dieną tyrėja jam pareiškė įtarimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Tačiau radviliškietis savo elgesio paaiškinti negalėjo, nes nieko neprisiminė – nei kaip nusirengė, nei kaip apgadino svetimą turtą. Paskutiniai atminies momentai buvo, kaip jis,sumanęs išabandyti psichotropinių medžiagų poveikį, telefonu susirado LSD pardavėją, už 15 eurų nusipirko šios medžiagos lapelį ir jį  suvartojo.

Poveikis buvo toks, kad vaikinas jo net neprisiminė, o košės prisivirė tiek, kad dabar tėvams tenka atlyginti jo padarytus nuostolius, o jam pačiam pradėta baudžiamoji teisena.

policijos inf.


Patiko? Pasidalinkite!