Patiko? Pasidalinkite!

Rusijos Federacijos Saugumo Tarybos pirmininko pavaduotojas Dmitrijus Medvedevas kreipėsi į Vokietijos koncerną „Rheinmetall“, planuojantį Ukrainoje statyti tankų gamybos gamyklą, su „prašymu“ atsiųsti Rusijai būsimos įmonės koordinates.

“Vokietijos koncerno “Rheinmetall” vadovybė patvirtino ketinimą statyti tankų gamybos gamyklą Ukrainoje. Prašome atsiųsti tikslias būsimos gamyklos koordinates. Ačiū!” „Twitter“ parašė jis. Įrašas yra vokiečių kalba.

Kovo mėnesį buvo pranešta, kad Vokietijos gynybos koncernas „Rheinmetall“ derasi su Kijevu dėl gamyklos Ukrainoje statybos, kuri per metus galėtų pagaminti iki 400 naujausių „Panther KF51“ tankų. Kaip šeštadienį paskelbtame interviu sakė „Rheinmetall“ vadovas Arminas Pappergeris , „Panther“ tankų gamyba gamykloje Ukrainoje gali prasidėti „po 15-20 mėnesių“.

Kovo mėnesį D. Medvedevas jau komentavo pranešimus apie galimą tokios gamyklos sukūrimą. Jis rašė, kad Rusija „nekantriai laukia“ šio įvykio ir tinkamai jį pažymės „Kalibrų ir kitų pirotechnikos priemonių sveikinimu“.

RK inf.


Patiko? Pasidalinkite!