Patiko? Pasidalinkite!

Permečiau akis per žiniasklaidos puslapius apie Vilniuje vykusį mokytojų masinį protestą “Paskutinis skambutis” ir išvydau visą politinį šiukšlyną, kuris ir nuvarė Lietuvą. Įdomiausia, tai, kad šie “kiaulės” akimis nuvarę Lietuvą politikai, kaip niekur nieko dalyvauja protesto akcijoje ir kaltino dėl visko Skvernelį su Karbauskiu, neva dėl jų kaltės dabar Lietuva išvogta, nuskurdinta ir baigianti išnykti.

Aš mokykloje buvau labiau blogas mokinys, matematikos mokytojai automobiliui išsukinėdavau padangų ventylius ir prikrėsdavau dar visokių aibių- protestuodamas, kad man į galvą kiša visiškai nereikalingus dalykus.

Susidaro toks jausmas, kad pikete pareikštų reikalavimų patenkinimas išspręstų Lietuvos nykimo ir ritimosi žemyn problemą. Na tarkim mokytojai gaus porą šimtų eurų didesnį atlyginimą, nusipirks geresnės dešros, batus… ir viskas.

Todėl mokytojų nepalaikiau ir nepalaikau, nes jie aplamai realiai nėra mokytojai, tai tiesiog sistemos tarpininkai per kuriuos sistema programuoja mūsų vaikus ir visiškai nepriklauso ar mokytojas gaus porą šimtų daugiau ar mažiau, sisteminės programos mūsų vaikuose bus suprogramuotos. Jie atlieka programuotojų pareigas ir nesvarbu kokias programas bus liepta suprogramuoti. Jie jas programuos ir visiškai nesivadovauja žmogiškumu, sąžine, dorove ir kitomis vertybėmis.

Suklastotą istoriją programuoja? Taip. Vaikas baigęs mokyklą realiai yra bukas ir tuščias, nes pabaigęs mokyklą, jis nieko nemoka daryti, apart rašyti ir skaityti. Papildomai dar, prikiša visokių tikybų. Baigęs mokyklą vaikas privalo stoti į kitą, kad įgauti profesiją, nes 12 metų praleistų mokykloje, kad išmokti rašyti ir skaityti, manau yra visiškai tuščiai iššvaistytas laikas, nes per šį laiką vaiką galima išmokyti praktinių, gyvenimui naudingų dalykų, o ne teorijos, kuri gyvenime, kasdienybėje retai kada pasitarnauja.

Kur šie mokytojai buvo, kai JAV kompanijos ruošėsi amžiams užteršti vandenį su skalūnų dujų gavybom? Negi kelių eurų pridėjimas prie atlyginimo yra svarbiau? Ir aplamai Lietuvoje yra problemų, kurios yra dešimtimis, o net gi šimtais kartų svarbesnės Lietuvai, nei kelių eurų maldavimas.

Lietuva praskolinta, gimstamumas sparčiai mažinamas, valstybė visą turtą, kuris galėjo nešti pelną iššvaistė ir įklampino Lietuvą į karinę šizofreninę padėtį su kaimynais. Ar šios problemos neatrodo svarbesnės?

Ir šiandien, mokytojai kartu su tais, kurie nuvarė Lietuvą, stovi pikete ir kaltina Skvernelį… na žinot, man tai jau kvepia šizofrenija.

Nesu Skvernelio šalininkas, bet tiksliai žinau, kad tos reformos tėra maža nereikšminga dalis, lyginant su kitomis Lietuvos problemomis.

Tebūnie taip, kad bus rasti tie milijonai ir bus “pridurta” prie tų varganų atlyginimų, bet Lietuviai buvo trečiarūšiai, taip liks “klestinčioje” ES su mažiausiais atlyginimais. Mokytojai tiesiog turi suprasti, kad per savo naivumą ir nieko nedarymą, tapo nereikalinga minia, jų tiesiog nebereikia, nes Lietuva nyksta, gyventojų mažėja.

Tamstos mokytojai, jeigu jau esate patriotiškai nusiteikę likti Lietuvoje, teks persikvalifikuoti į ES juodąją darbininkiją, arba stoti į darbo biržą, arba likti tarnauti už centus sistemai.

Kažin ar Eligijus Masiulis dalyvavo pikete?

Vaidas Lekstutis Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!