Patiko? Pasidalinkite!

Kas yra “moteriška vienatvė? Tai ne ta būsena, kai esate laisva ir tiesiog šiuo konkrečiu momentu neturite nei santykių, nei mylimo vyro.

Tai būsena, kai santykiai yra, kai kiekvieną rytą pabundate greta vyro, o štai prisiglausti prie jo arba pačiai atsidurti jo stipriame glėbyje jums kažkodėl nesinori. Nekyla toks noras nuo žodžio “visiškai”. Štai čia ir yra pati tikriausia moteriška vienatvė.

Kai greta kažkas yra, tačiau realiai jūs abu vieniši. Kai nežinote, kada tai prasidėjo ir ką dabar su visu tuo “gėriu” daryti, bet tiksliai daugiau nebegalima toliau viso to ignoruoti.

Reikia kažko imtis, tiktai – ko? Štai šiuo momentu jums vertėtų pamėginti suprasti, o kada, tiesą sakant, visa tai prasidėjo?

Nuo kada šitas vyriškis, kuris kitados buvo toks artimas ir mylimas, tapo svetimu ir tolimu? Galbūt tai atsitiko tada, kai jis jus kažkaip įžeidė, įskaudino, kai nustojo domėtis jūsų gyvenimu, jūsų asmenybe, visu tuo, kas jums svarbu ir aktualu?

O gal tada, kai staiga supratote, jog jūsų jau nebelaiko mylima moterimi, jog jūs jam viso labui patogus priedas buityje, be kurio, žinoma, jis bus “kaip be rankų”, bet juk jums norisi, kad jumis domėtųsi visų pirma kaip moterimi, ir ne šiaip moterimi, o mylima ir pačia artimiausia pasaulyje.

Ir kai atsuksite šitą “filmą” atgal savo galvoje, kai aiškiai suprasite, kad daugiau to nebenorite, kad laikas pagaliau kažką keisti, štai tada ir ateis laikas pasikalbėti iš širdies, viską išsiaiškinti ir priimti sprendimą. Suprasti, kur jums dabar reikia žengti toliau, padirbėti su klaidomis ir pagaliau galutinai pasirinkti.

Ir žinote, kad ir koks būtų jūsų pasirinkimas, jis bus teisingas. Juk tai būtent JŪSŲ sprendimas. Jūs viską būtent taip pajautėte ir dėl to būtent taip pasielgėte. Dėl to tikėkite savimi ir žinokite – viskas į gera.

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!