Patiko? Pasidalinkite!

Delfis ir kiti konservatorių ruporai, žviegte žviegia apie jų statytinės, panelės Ingridos Šimonytės kylančius reitingus. O ko daugiau Delfio skaitytojui reikia, jam užtenka pastoviai matyti Ingridos nuotrauką ir užrašą prie jos, kad jos reitingai kyla.

Vadinasi žmonės renkasi ją, o kuo aš prastesnis už kitus, -mano Delfio skaitytojas.

Realiai tai „copy paste” Dalia Grybauskaitė visomis prasmėmis. Tiems kam patinka panelės Dalios Grybauskaitės politika, rinksis jos draugę Ingridą.

Netekėjusi, o gal nevedusi…, vaikų neturi. Kokia ateitis gali rūpėti, tam, kuris neturi vaikų? Ir kas svarbiausia, kad ES „galvos” beveik visos bevaikės. Sakysite sutapimas? Ne.

Pabandykite atsakyti sau į klausimą, ką ši panelė Lietuvai yra padariusi gero.

Tai yra sistemos tarnai, kurie tarnaus ištikimai sistemai, o ne dėl savo vaikų gerovės ir ateities. Jie tiesiog naudingi įrankiai, o dažnai tokie bevaikiai, būna ir kitokių orientacijų ar dar kitokių pomėgių, apie kuriuos jų valdovai turi visą informaciją.

Nuotraukoje matote Eltoną Džoną ir Ingridą Šimonytę, bet apie tai nieko neparašyta. Šį kartą skaitytojai patys turės rasti panašumus ir sąsajas, kas sieja šias dvi asmenybes.

Tad, pirmyn mielieji!

Liudvikas Zlodejus


Patiko? Pasidalinkite!