Patiko? Pasidalinkite!

TIKIU, KAD JEI MANO TURIMOS ŽINIOS NEPADĖS PASIRINKTI – TAI BENT JAU MANO ENERGETINĖ DIAGNOSTIKA PADĖS DAUG GILIAU SUPRASTI KIEKVIENOS PARTIJOS VIBRACINĘ ESMĘ, IŠSKIRTINUMĄ BEI SAVYJE LAIKOMĄ PAMOKĄ

Visų pirma pradėkime Susitikrindami su savimi ir prisimindami, jog niekas jūsų nieko neverčia. Svarbu grįžti į savo Centrą, ir iš ten priimti informaciją – ne iš paviršinių emocijų ar pasipriešinimo. Pridėkite Ranką prie Širdies. Paklauskite savęs: Ar man balsuoti, ar nebalsuoti? Kokia yra mano Širdies Tiesa? Ką mano Širdis sako Daryti? Jeigu jus Širdis kviečia nebalsuoti – toliau jums skaityti nebūtina. Jeigu kažkas viduje knieti skaityti toliau – skaitykite toliau.

Visų antra, kadangi tema daug kam jautri, ir gali užsigauti keli ego – iš anksto aptarkime porą dalykų. Prašau atidžiai įsiskaityti ir reaguoti pagrįstai, neiškraipant to, kas parašyta. Taip pat nepulti komentuoti iki galo visko nepaskaičius – o iškilus klausimams pasitikslinti.

Aš pasidalinsiu svarbia informacija, kuri kai kuriems nėra prieinama. Komentaruose diskutuoti galima. Netgi būtų protinga išsakyti savo nuomones, kokie tam tikros partijos pliusai ir minusai, kodėl už ar prieš. Juk tik matydami plačią ir visapusę perspektyvą galime daryti pagrįstus sprendimus, ar ne? Informacija dalintis taip pat skatinu, galite dėti įvairias nuorodas ir t.t.. Tačiau jei jau diskutuosite komentaruose – prašau laikytis pagarbos ir reikšti argumentuotą nuomonę be jokių asmeninių atakų, įžeidinėjimų ir patyčių. Taip pat noriu priminti, kad aš esu apolitiškas žmogus. Politika man yra visiškai neįdomi – nors jau apie 8 metus esu nagrinėjusi šešėlinės santvarkos veikimo principą.

Tai atmetus – politika man vis tiek neįdomi. Šįkart pradėjau domėtis, aiškintis ir klausinėti apie tai tik todėl, kad tai tapo būtinybe, taip jau pati visata man suklostė, kad turiu tame dalyvauti ir visus informuoti. Galbūt tai tik pradžia. Žinoma, rinkimai gali nebūti 100% skaidrūs, aš neteigiu, jog jie būtinai tik veiksmingi arba neveiksmingi. Tačiau nebus ir 100% suklastoti. Aš šįkart apie politiką kalbėsiu tiktai todėl, kad esame Tikrąja to žodžio prasme ant genocido slenksčio. Kadencija, kuri sėdės šįkart Seime – bus ta, kuri apspręs mūsų likusias laisves, teises ir, tiesiai šviesiai – dar netgi opesnius klausimus. Kalbame ne tik apie draudimus – aš nevyniodama į vatą jau turiu tiesiai šviesiai pasakyti, kad nebūtų nesusipratimų – jog yra suplanuotas genocidas, populiacijos mažinimas, kuris bus įvykdytas skiepų pagalba.

Taigi, jeigu suprantate mano perspektyvą – tada prašau ir bent jau tiek pagarbos, kad suprastumėte, jog aš nepolitikuoju. Aš kalbu apie žmonių vaisingumą, žmonių gyvybes, sveiką protą, laisvę, apie sveikatas ir mylimus artimuosius. Arba apie visų šių dalykų netektį. Čia nėra jokių asmeniškumų – aš dalinuosi, nes man svarbu, kad sąmoningi žmonės išliktų gyvi, pratęstų savo gimines ir patirtų per ateinančius kelis metus kuo mažiau kontrasto. Dėl to ir nepiršiu vienos nuomonės ar vieno savo pasirinkimo, o galėsite patys išsirinkti. Jei galite suprasti, kad aš kalbu šiomis temomis tik todėl, kad šiuo metu tai yra Tiesiogine to žodžio prasme daugumai yra Gyvybės arba mirties klausimas, ir dabartinių įvykių pasekmės nulems mūsų visus likusius gyvenimus, ir jūs galite tai gerbti – tada skaitykite toliau.

***

Taigi šįkart Esminis ir svarbiausias balsavimo kriterijus, pagal kurį atrinkau Vieninteles partijas, už kurias teoriškai būtų galima balsuoti – yra tai, ar partijos UŽ, ar PRIEŠ priverstinį skiepijimą. Skiepų agenda šiuo metu yra (ir ateinančius kelis metus bus) Nr.1 globalistų pirmenybė. Skiepų pagalba bus visų pirma įvykdyta sterilizacija bei išvystyta pažengusi žmonių sekimo sistema, o visų antra – gerokai pakeisti žmonių genai; t.y., iki tokio lygio, kad žmonės taps visiškai valdomi. Apie trečią stadiją nekalbėsiu – tikėkimės, kad neteks pasiekti ir antrosios.

Iš partijų, kurias paminėsiu, bus įvairių partijų su šiek tiek skirtingais interesais bei prioritetais. Tačiau vienas jas jungiantis faktorius – tai jog VISOS žemiau nurodytos partijos aiškiai ir vienareikšmiškai, be jokių neatitikimų ir neaiškumų, pasisako PRIEŠ skiepijimą prieš žmogaus valią (vienintelį išskirtinį ir kontraversišką atvejį aptarsime). Kai kur trumpai paminėsiu faktus, kurių galite patys nepastebėti ar nežinoti, ir taip pat pasidalinsiu savo skanavimo rezultatais – tačiau raginu ir patiems labiau pasidomėti visomis šiomis partijomis ir išsirinkti tą, kuri labiausiai prie širdies. Nepamirškite, jog galite komentuoti, rašyti jiems, klausti kitų žmonių komentaruose, jei nerandate jų nuomonės apie kažką. Ant manęs taip pat nepulkite piktai – aš išdėstau tai, ką aš žinau, būdama savo pozicijoje, o jūs taip pat turite teisę dalintis informacija.

Kaip minėjau, apačioje galėsite išsakyti savo argumentuotą (!) nuomonę, kuo patinka ar nepatinka kažkuri partija. Informuotumas yra mūsų pranašumas, ir tai padės kitiems taip pat apsispręsti. Savaime aišku, visas likusias partijas, kurių nėra šiame sąraše – aš atmečiau kaip turinčias sąsajų su globalistų skiepų planais arba labai nepatikimas, ir nepatariu nė vienam save gerbiančiam žmogui už jas balsuoti. Tarp likusių yra net tokių, kurios jau metų metus bando “prakišti” priverstinių skiepų ir bausmių už neskiepijimą įstatymus, kai kurie tai gerai žinote. Šiuo metu neišsiplėsiu prie tų labiau satanistinių pažiūrų partijų, turbūt suprantate, jog tam reiktų dar 5 šitokių tekstų jų nuodėmėms aprašyti ir “galams” suvesti – tačiau paminėsiu, jog dauguma likusių yra smarkiai valdomos globalistinės agendos, net jeigu jose yra keli pavieniai žmonės, kurie to nesupranta, ir net jei jų šūkiuose yra pripainiota gerai skambančių lozungų. Dauguma žmonių jose visgi yra masonai – ir puikiai žino apie šį genocido planą, ir savanoriškai prie jo prisideda.

🟢 Taigi Partijos, aiškiai pasisakančios PRIEŠ globalistinę skiepų agendą:

1 – Drąsos kelias

16 – Darbo partija

13 – LVŽS

4 – Lietuvos liaudies partija

10 – Kartų solidarumo sąjunga – santalka Lietuvai

Verta pastebėti, kad daug žmonių laikosi nuomonės, jog jeigu jau norime atsverti visus satanistus, už kuriuos prabalsuos daugumos močiutės, liaudiškai šnekant – tada būtų verta balsuoti susitarus už tas partijas, kurios ‘mūsų pusėje’ rinks daugiausiai balsų. Neabejotinai labai daug balsų surinks Drąsos kelias bei Darbo partija – bent jau šiuo metu toks įspūdis susidaro. Na, turbūt nėra šimtaprocentinės partijos, kuri kažkam šimtu procentų rezonuotų, ir minusų neegzistuotų. O ką pastaruoju metu mačiau einant 100% už kažką – tie mačiau, kad blaiviai nemato situacijos, tai lyg “įsimylėjimo” stadija, kai susižavi vienu ar kitu partijos aspektu, bet nemato ar neįsiskaito į likusius. Todėl žemiau truputį prasiplėskime prie jų, apžvelgdami pliusus ir minusus, ir trumpai pastebėkime, ką simboliškai reiškia kiekvienos iš partijų numerologija.

***

DABAR PRAVESIU JUS PER ENERGETINĮ KIEKVIENOS PARTIJOS VADOVĖLĮ

1 – Drąsos kelias. Numerologinis skaičius 1 – Taro kortose – Kvailio korta. Inicijavimas, Ryžtas, Kario dvasia, Nenumaldomas ėjimas link tikslo, Tikėjimas viskuo, ką darai. 1 – Stiprus, nepaperkamas ir nedalomas skaičius. Kvailys rizikuoja ir šoka nuo skardžio – ir jį pagauna Dievo ranka. Nesustabdomumas; 1 pasiekia savo Tikslą.

Tai Avino/Vandenio energija. Partijos nariai plačiai pasižymėję savo veikla, tad netuščiažodžiausiu apie tai, ką daugelis jau matė feisbuko žinių tinkluose. Čia esantys žmonės, ypač pati N. Venckienė, yra daug gyvenime matę ir susidūrę, ir neabejotinai supranta sistemos klastą, bei nebijo pabrėžti moralinių klausimų. Šie žmonės daug dirba visuomenei ir be atlygio. Tai labai Garbingi, kilnūs žmonės, Išskirtinai Aukštos moralės asmenybės, energetiškai negaliu prisikabinti, skanuojant nematau absoliučiai jokių neatitikimų tarp to, ką šie žmonės kalba, ir kaip elgiasi.

Galbūt netobuli, galbūt ne visiems rezonuoja, galbūt kiek naivūs, tačiau ši partija energetiškai išsiskiria tuo, kad pas juos yra Absoliutus atitikimas tarp išorinių žodžių ir vidinės būsenos. Nėra jokio disonanso su sąžine, tai pati energetiškai Švariausia partija, kurios energetinė vibracija artima Baltos spalvos vibracijai. Šios partijos yra dvi energetinės signatūros. Pirmoji energetinė signatūra yra “Aš žinau”. Kadangi toks žinojimas yra grįstas tuo metu viduje einamuoju metu turima informacija – jo tikslumas yra didelis, kadangi turimos informacijos yra daug. Tačiau neabejotinai tai niekada nėra šimtaprocentinis pilnas paveikslas, visada yra likę kažkas, ko nematome, nes neturime visos egzistuojančios informacijos. Antroji energetinė signatūra yra angl.

“Integrity” – Vientisumas, Tikrumas, kaip simbolizuoja ir skaičius “1”, kurio niekaip neišskaidysi ir nepadalinsi. Šešėlinė partijos energetinė vibracija – “Esu atskirtas nuo visų kitų”. Ši partija gali jaustis lyg balta varna, niekur nepritampanti, ir galinti semtis įkvėpimo bei palaikymo tik pati iš savęs ir savo bendrų. Kaip bebūtų, palaikymas ir ryšys yra kritinis dalykas, norint gerai jaustis ir priimti adekvačius sprendimus. Žodžiu, “paprasta, bet ne prasta”. Nors neabejotinai jie neturi didelės patirties, tačiau bent jau šių žmonių sąžine, pasaulinės situacijos gana blaiviu suvokimu ir drąsa atkakliai kovoti prieš neteisybę neabejočiau. Jie aiškiai suvokia šį globalistų planą, apie kurį kalbu – tai labai Sąmoningi žmonės ir tikri patriotai. Jie prieš globalinę propagandą ir gaudosi, iš kur ji ateina. E. Vaitkus prieš pradėdamas kalbėti per Atvirą Kreipimąsi Seime pasakė ‘tarp eilučių’: “Nusiimu kaukę, nes neturiu ką slėpti.” Milžiniška Drąsa yra šitaip kalbėti prieš tuos asmenis, kurie suprato, ką jis jau vien šia fraze pasakė ‘tarp eilučių’.

16 – Darbo partija. Numerologinis skaičius 16 – Taro kortose – Bokšto korta. Babelio bokšto griuvimas, pokyčiai. Žlunga senoji sistema. Griūva visa, kas buvo pastatyta ant ego, melo, kontrolės, netikrų pamatų. Žaibo griovimo jėga. Visatos įsiterpimas.

Na, tikėkimės, tai nereiškia partijos žlugimo? Šį skaičių galima interpretuoti visapusiškai, kaip ir partija jau truputį kontraversiškesnė. Aš manau, kad šis senos sistemos griuvimo procesas gali būti inicijuotas tiek partijos atėjus į Seimą – tiek ir pačius partijos narius gali ištikti ta pati transformacija, gali būti išgrynintos procese ir jų pačių intencijos, gali ir patys sulaukti energetinio pravalymo. Todėl, kad skaičius “16” poliarizuoja savo griovimo energiją į visas puses, ir atspindį tenka nagrinėtis ir pačiam žmogui. Geroji partijos pusė – tai, jog partija, ypač lyderis, labai garsiai pasisako už mėsos nevalgymą, už sveiką gyvenseną, organišką mitybą, natūralią mediciną.

Tai aiškiai pabrėžiami klausimai, nebandoma “nutylėti” apie tai. Partijos energetinė signatūra yra “Laisvė Gyventi Gerai”, konkrečiai fizine prasme. Tai būtų Jaučio zodiako ženklo atitikmuo – paprasta, žemiška energija, viskas, kas susiję su fizinio kūno sveikata, gerove ir gausa. Gyvybė yra vertybė. Ne be reikalo netgi žodis “darbas” siejamas su Jaučio ženklu. Šešėlinė partijos energetinė vibracija – “Matau tik dabar”. Šiai partijai gresia matyti trumparegiškai ir nenumatyti pakankamai į ateitį. Jei ši partija laimės – jie pastebės, jog nuolat susidurs su naujomis aktualijomis einamuoju metu, ir nuolat bus nustebinta įvykių vystymosi tendencijų, lyg žaibo iš giedro dangaus. Su viskuo jie turės mąstyti, kaip dorotis “čia ir dabar”, iš anksto nepasiruošę.

Kaip bebūtų, Neabejotinai ši partija savyje laiko Griaunamąją Skorpiono Bokšto Jėgą, taigi taip veiks ir aplinką, kurioje atsidurs; tai stipriai sukondensuota energija. Iš kitos pusės, žmonių komentarai teigia, kad “oligarchai rūpinsis tik savais”, kas išties gali būti Jaučio-Skorpiono šešėlinė vibracija, savo naudos ieškojimas – o kiti primena senesnius skandalus. Ar žmonės gali keistis, ir ar Viktoras pasikeitė – spręsti jums patiems, naudokitės savo intuicija. O dėl “oligarchų” – Norėtųsi tikėti, kad tai nėra šios partijos esminis tikslas. Ypač kai lyderis jau tiek laiko viešai ir atvirai kalba apie sveikos gyvensenos ir natūralių gydymosi būdų naudą, kai yra visais būdais išjuokiamas per televizorių, ir vis tiek toliau Drąsiai ir nekreipdamas dėmesio į kvailius apie tai kalba – norėtųsi tikėti, kad už tokio elgesio negali slypėti žmogus be moralės, susirūpinęs vien tik turtuolių klausimais.

Kaip bebūtų, naujausias video su “Sel” ir jo brangių namų afišavimu gali versti abejoti. Sel – panašios vibracijos žmogus: einantis prieš sistemą, skandalingas, tačiau ne iki galo susitvarkęs savo paties vertybes. Galbūt tai lyg ženklas iš dangaus, lyg sufleruojantis atspindys apie partiją ar jos lyderį? Galbūt todėl šis 16 skaičius ir pačiai partijai suveiktų kaip prasivalymo impulsas. Taip pat buvo informacijos, kad partija tariamai žada sudaryti koaliciją su koncervais. Kiek tame tiesos – neaišku. Būtų nelogiška ir visai negarbinga, nes koncervai visomis išgalėmis bando “prastumti” priverstinius skiepus ir tarnauja globalistų planui. Viktoras į šį klausimą aiškiai neatsakė. Vienu ar kitu atveju, partija yra galinga. Svarbu, kad nenuviltų.

13 – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Numerologinis skaičius 13 – Taro kortose – Mirties korta. Senojo pasaulio mirtis ir Portalas į Naują lygį. Nuolatinė nesibaigianti Transformacija. Kažko pabaiga visada yra kažko Naujo pradžia.

Tai Dvynių/Skorpiono energija. Labai kontraversiška partija – nieko stebėtino, nes Skorpiono energija atstovauja juoda-balta polius ir ekstremumus. Kaip ir kalba skaičius 13 – negali būti Naujos pradžios be pabaigos. Vikšrui turi ateiti galas, kad jis taptų Drugeliu. Mirtis yra neišvengiama – tačiau ji yra Durys į Naują pasaulį. Mirties procesas yra atsidavimo nežinomybei procesas, kai paleidi absoliučiai visą kontrolę ir neįsivaizduoji, kas laukia anapus. Tau lieka tiktai tikėjimas, kad anapus bus kažkas Kita, kažkas geresnio. O tada esi per portalą išmetamas į Naują Lygį. Tokia ir šios partijos energija. Todėl, kaip dauguma nesupranta mirties proceso ir nori jį kažkaip sukontroliuoti – taip dauguma gali nesuprasti ir šios partijos vaidmens, ir teisti ją iš 3D perspektyvos.

Deja, Mirties neįvertinsi iš loginės perspektyvos, nes pati Mirties sąvoka kalba apie proto palikimo procesą, kuriame esi bejėgis, visiškoje nežinioje, ir kuriame gali nebent tiktai visiškai pasiduodi ir tikėti, jog kažkas egzistuoja ir anapus. Jeigu esi žmogus, kuris mato tiktai 3D lygmenyje – tada mirus žmogui tu matai jo negyvą kūną ir sakai: Jo nebėra. Jeigu esi žmogus, kuris bendrauja su Dvasiniu pasauliu, tada mirus žmogui, tu žinai, jog netrukus pažinsi jį jau Kitame lygmenyje. Tada tu žinai, jog Kelionė tęsiasi toliau. Ši partija laiko savyje tiek Mirties, tiek Naujos pradžios pažadą.

Turi nesigailėti to, ką palieki, ir suvokti, jog kiekviena Nauja pradžia reikalauja Aukos – jeigu nori Transformuotis. Kažkas turi mirti, kad kažkas Gyventų. Kaip ir priklauso Skorpiono energijai, šioje partijoje yra keli žmonės, kurių rankos suteptos didelėmis nuodėmėmis. Vienas žmogus šioje partijoje yra padaręs didelių nusikaltimų. Tai šios partijos “tamsos” polius. Tačiau ne ką mažesnis yra ir šios partijos “Šviesos” polius. Šioje partijoje yra Šviesos darbininkų, kurie vieni patys Atsveria visą tamsą. Visi šie žmonės, valdomi Skorpiono energijos, yra Labai Striprūs. Įskaitant ir šios partijos Šviesos Karius.

Pvz., Renata Venslovienė (99) yra stipri Šviesos darbininkė, kuri, kaip minėjau, keičia sistemą iš vidaus. Kaip pati sakė – yra ‘ledolaužis’. Ten, kur ji patenka – persiformuoja aplinka. Tai labai Dvasinga moteris, kuriai nesvetima niekas, ką kalbame šiame puslapyje. Ji pati augina Naujųjų Aurų vaikus. Dainius Kepenis (32 – Pajūris) yra dar vienas žmogus šioje partijoje, kuriam maža Pagarbos žodžių. Šis Šviesos darbininkas pirmasis Seime kalbėjo apie skiepuose esančias žalingas medžiagas ir pasirinkimą skiepų klausimu, tačiau tada dar iš jo buvo tik pasityčiota. Tai dar vienas “ledolaužis”, dirbantis Žmonijai ir žmonėms. Pasidomėkite šios partijos šviesos darbininkais, kurių yra ir daugiau, patys intuityviai pajauskite jų energijas.

Nors dabar ši partija tapusi “atpirkimo ožiu” už visų kitų nuodėmes, ir ant jos metama kaltė dėl visko, kas vyksta, baubiant ir neatsižvelgiant į pasaulinę makaronos krizę, kuri viso pasaulio lyderius, gerus ar blogus – spiečia į kampą – šios partijos Šviesos darbininkai nuveikia ir daug Gero. O konkrečiai dėl skiepų: nors yra įvairiai interpretuojamų nevisai vienareikšmiškų pasisakymų, tačiau jų dėka jau 5 kartus buvo atmestas socdemų, koncervų ir liberalų kišamas privalomų skiepų įstatymas, kurį dabar ir vėl bando prakišti. Apie tai niekas nekalba – dėmesys nukreipiamas į baubimą. Ši partija didelė ir galinga, kaip ir priklauso Skorpiono energijai; ji yra Jėga, su kuria Seime galynėjasi globalistai. Todėl baisu yra tai, kad šiai partijai pasitraukus, gali paprasčiausiai nebebūti kam atsilaikyti prieš tokias jėgas.

Todėl šia partija ir dalinuosi – dėl labai Aukštos vibracijos žmonių, kurių joje yra, ir dėl šio pademonstruoto Atsilaikymo prieš tokius įstatymus. Jei ne šitie faktoriai – tada nesidalinčiau jais kaip variantu, kaip ir kitomis partijomis, kurios man įtartinos. “Pagal planą pavasarį jau turėjo būti priimtas privalomų skiepų įstatymas, paskelbta nepaprastoji padėtis, reiškianti, kad valdžią perima kariuomenė, ir bet kada gali įsiveržti į namus. Viso to neįvyko, tik neaišku, kiek ilgai atsilaikys. Opozicija žaidžia žmonių jausmais, ir jei LVŽS pralaimės, dar iki naujų turėsim visą puokštę.” – Šitą vietą greičiausiai supras tiktai tie, kurie gerai žino, kokiomis taktikomis veikia globalistai, ir kas yra suplanuota. Dėl to ir šios partijos vaidmenį ne kiekvienam suprasti ir įvertinti.

Dabar apie A. Verygą. Kaip visada, kai nėra nieko, kas apie kažką kalbėtų iš negirdėtos perspektyvos – aš prakalbėsiu apie tai pirmoji. Kad kalbėsime apie protą atveriančias temas, perspėjau per šią Jaunatį. Nuo pat pradžių nebuvau ant Verygos baubiančioje avių bandoje, taip pavadinsiu. Nei tada, kai “uždraudė šnapšę nuo aštuonių”, nei tada, kai prie mitingo skandavo “Veryga – lauk”. Visų pirma, tose skanduotėse jutau žemą vibraciją, tai buvo pirmasis mano įtarimas. Mačiau, lyg visa banda skanduoja kažką, kas energetiškai žemos vibracijos, vibracija buvo beveik identiška, kaip tada, kai uždraudė alkoholį ir cigaretes nuo 8 vakaro. Dėl to prie to neprisidėjau. Visų antra, skanuodama jį energetiškai mačiau, jog jis yra geras žmogus. Šie energetiniai duomenys man nesiderino su tuo, kas vyksta.

Dėl to savaime iškėliau klausimą: kodėl? Kaip taip gali būti? Kodėl tada jis taip daro? Visų trečia, jaučiau, jog mes kažko nežinom. Jog yra paveikslo dalis, kurios mes nematom. Ir tada įvyko tai, ką apibūdina posakis “Užduok klausimą, ir leisk Visatai atsakyti”. Ar aš meluoju, ar ne – spręskite patys. Tai, ką sužinojau, man patvirtino viską, ką žinau, ir surišo galus. Sveikatos ministro pozicija šiuo metu Lietuvoje yra pati blogiausia pozicija, į kurią tik būtų galima papulti. Iš vienos pusės šis žmogus yra stipriai spaudžiamas globalistų. Jei nors truputį gaudotės situacijoje – tada žinote, apie kokias jėgas ir pasaulines tendencijas kalbu. Ant jo pečių suversta šimtaprocentinė atsakomybė už globalistų planą, kuris visai ne jo. Niekas kitas nenori dalintis atsakomybe, nes visi bijo – netgi tie, kurie tą planą ir kiša. Jeigu jis neigs globalistų planą ir neįvedinės absoliučiai jokių draudimų – jį išspirs iš ministro kėdės per sekundę, ir į jo vietą pasodins tokį ministrą, kad visi iki vieno per mėnesį būsime suskiepyti.

Pasaulyje jau turėtumėte žinoti politikų, kurie buvo nužudyti už nepaklusimą. Lietuvoje jau turėtumėte žinoti prezidentą, kuris už nepaklusimą buvo apšmeižtas, nušalintas, ir visa jo reputacija prieš visą Lietuvą sudirbta. Jūs žinote, jog žiniasklaida turi galią bet ką bet kuriuo momentu sudirbti visam likusiam gyvenimui. Galima pasimokyti ir iš Baltarusijos pavyzdžio – per kiek laiko šalyje būna nepriekaištingai sukeltas maidanas, jeigu nepasirašai makaronos agendai.

Taigi Verygai liko tik viena išeitis. Genocido jis nenori, ir daugybę kartų tai jau pademonstravo. Tačiau būti nušalintas irgi nenori, nes jei jo vietą perims kitas globalistų pastatytas ministras – tada mums visiems kaput. Dėl to jis pasirinko vienintelį likusį variantą – vesti apribojimus, kurie ne tokie baisūs. Jis pasirinko mažesnes blogybes, už kurias dabar visi ir baubia ant jo, nesuvokdami, jog jie buvo išgelbėti nuo daug blogesnių dalykų. Jei nesuprantate – pažiūrėkite į Australijos pavyzdį, kad suprastumėte, ką turiu omenyje. Lietuva globalistams labai svarbi ir labai kontroliuojama.

Mano kuklia nuomone, tai, kas čia iki šiol buvo – mums yra palaiminimas ir apsauga. Tegu nuperka nors ir viso pasaulio vakcinas, tegu iššvaisto nors ir visą likusį biudžetą – bet nieko nebus blogiau nei paskiepyti tuos, kurie to nenori. Ir šis žmogus tai supranta. Jis pats yra prieš skiepus. Jis pats bijo – ir visų lietuvių neapykanta jam dabar nė kiek nepadeda. Mano manymu, tai, kokioje pozicijoje šis žmogus dabar yra, per kokius pasaulinius įvykius pataikė būti šioje pozicijoje, ir kokį vaidmenį dabar atlieka – yra labai labai neteisinga jo atžvilgiu. Galiu tik įsivaizduoti, kaip jis jaučiasi. Galbūt kažkada gyvenime visa tiesa išaiškės, ir žmonės jo atsiprašys. Tikrai neslėpsiu ir nevaidinsiu nieko – sakau atvirai, jog dėl šio žmogaus man be galo skauda širdį. Esmė yra tokia, kad kažkur jis turi nusileisti, kažką turi imituoti. Ir su Latvija savęs nereikia lyginti – Latvija niekada nebuvo tokia pažangi globalistų planuose, kaip kad Lietuvos vaidmuo.

Veryga bandė išeiti iš šios situacijos kaip tik įmanoma – bet kad ir kokį žingsnį bedėtų, visi vis tiek ant jo baubia. O aš, kaip minėjau, jau 8 metus nagrinėju šešėlinę pasaulio tvarką, ir žinau, jog tokia yra strategija. Jog tas, kuris viešai visų padaromas atpirkimo ožiu – yra dažniausiai tas, kuris stengėsi kažką daryti geriau. Kur visi susitarę baubia – ten ieškok ylos maiše. Toks jau šitas pasaulis – todėl ir sakau, jog net nubudę žmonės, kurie pilni neapykantos kažkam – dažnai mato tiktai savo pačių projekciją, kurios nekenčia, ir stebi tiktai savo paties nenubudimo atspindį, kai situacija daug daug sudėtingesnė. Prie to paties paminėsiu, jog šis žmogus iš tiesų yra už sveikatą iki tokio lygio, kad dauguma mūsų net nėra pasiekę tokio lygio. Kai kiti Seime įsirenginėjo rūkymo kambarius – jis tuo tarpu įsirengė kabinetą, kuriame nėra kėdžių, ir visi žmonės STOVI.

Tam, kad stuburas per pasitarimus būtų tiesus, ir tiesiai tekėtų kundalini energija. Tam, kad būtų priimti geriausi ir teisingiausi įmanomi sprendimai, vedami iš aukščiau. Daugiau apie tai nebekalbėsiu, ir taip nuleidau daug informacijos, kuri gali jam pakenkti. Tai yra mano pareiga išreikšti mano nuomonę, ir aš ją išdėsčiau taip nuoširdžiai, kaip galėjau. Tiesiog kaip Šviesos darbininkė negaliu to nei nutylėti, nei daugiau toleruoti visos tos neapykantos bangos. Jei būtų mano valia – visi Sąmoningi žmonės melstųsi už šį žmogų ir siųstų jam angelų Apsaugą ir Dėkingumą, o ne skanduotų nesąmones, neįkirsdami nieko, kas iš tiesų čia vyksta, ir reikalautų atsistatydinti.

LVŽS partijos energetinė signatūra yra “O kas tu?” Tai klausimas, kuris savyje laiko veidrodinį potencialą. Ši partija yra Visatos suprojektuota kaip lietuvių atspindys. Kiekvienas joje mato tai, kas jis pats yra. Priklausomai nuo žmonių energijų šios partijos energija taip pat keičiasi, tai nuolat besisukančios ir besiformuojančios energijos darinys. Ši energetinė tendencija iš dalies paaiškina, kodėl, kai žmonės pradėjo nekęsti A. Verygos už alkoholio draudimus – netrukus išsimanifestavo dar daugiau “priežasčių” jo nekęsti. Pati partija yra dėl šio atspindžio bejėgė. Iš tiesų ši partija savyje laiko visus įmanomus polius – ir kuris iš jų aktyvuojamas, priklauso tiesiogiai nuo lietuvių vibracijų.

Lietuviai valdo šią partiją energetiškai, o partija juos atgal atspindi. Dėl to ši partija savo buvimu verčia visus lietuvius luptis šalin savo senąją odą – bet tai yra procesas, kurio žmonės nekenčia. Kadangi partija išpoliarizuoja paties žmogaus atspindį – kad iki galo suprastų šios partijos esmę, žmogus turėtų interpretuoti tai, kaip ši partija paveikia jo gyvenimą, kaip “Ženklą” arba atspindį jam iš aukščiau. Šešėlinė partijos energetinė vibracija – “Nežinomybė”. Tai būsena, kurioje negali iki galo kažko apspręsti arba kažkas ne tavo valioje, ir dažnai turi atiduoti reikalus į Visatos rankas.

Taigi LVŽS atstovauja Šviesos ir tamsos kovą. Jos viduje vyksta procesai, apie kuriuos daug kas taip ir liks niekada nesužinoję. Ne visi gali pažvelgti mirčiai į akis ir sužinoti jos paslaptį. Tai intensyvi Skorpiono energija. Kaip bebūtų, šios partijos nr. 13 duoda leidimą Susinaikinti senajam pasauliui (kas yra Dievo planas – tie, kurie nori skiepytis, susinaikins savo valia), tačiau Sąmoningiems žmonėms – Atgimti Naujame lygyje. Kažkuriuo momentu ir pati ši partija gali išsipoliarizuoti dėl Skorpiono energijos įtakos – į tuos, kurie eina į Naują lygį, ir tuos, kurie neina.

Ji gali duoti impulsą mums visiems labiau Pasitikėti, jog Visata mus saugo, ir turi potencialą mums Visiems spirti į subinę, kad eitume į Naują lygį ir pradėtume suvokti viską iš Aukščiau. Ši partija tikrai nėra tiems, kurie negali vienu metu aprėpti ir matyti abiejų monetos pusių arba ieško kaltų, tačiau yra tiems, kurie supranta šį Skorpiono energijos principą “Pasitikėk, kad viskas vyksta taip, kaip turi vykti”. Ši partija – tik labai Stiprios energijos žmonėms, kurie patys Valdo savo Realybę.

4 – Lietuvos liaudies partija. Numerologinis skaičius – 4 – Taro kortose – Imperatoriaus korta. Stabilus pagrindas po kojomis. Dieviškosios vyriškos energijos archetipas. Stabilios vertybės. Įsišaknijimas į savo vertybes, svetimų nuomonių neįsileidimas. Tradicija. Kuriamoji – Statomoji jėga.

Tai Jaučio/Mergelės/Ožiaragio energija. Stovėdama akis į akį ilgai žiūrėjau vienai iš šios partijos moterų į akis. Tai buvo vienas iš Gyviausių, Tyriausių žmogaus žvilgsnių, kokius gyvenime esu mačiusi. Kitą kandidatą jau daugybę metų žinojau kaip visuomenės veikėją. Nendrė taip pat man jokio disonanso nekelia. Šie žmonės yra labai tvirti, gerai žino, kas tokie yra ir už ką kovoja. Šios partijos energetinė signatūra yra “Aš žinau, kas esu.” Tai žmonės, kurie gerai save pažįsta. Tačiau klausimas: kiek gerai jie pažįsta savo pasąmonę? Pasąmonė yra “tai, ko tu dar nežinai, kad nežinai.” Mes visi galime turėti tam tikras idėjas, ir labai gerai, jei tvirtai už jas stovime. Tačiau, kaip ir simbolizuoja skaičius 4, neišvengiamai gyvenime eidami aplink kvadratą mes pasukame už kampo… ir išvystame NAUJĄ perspektyvą.

Perspektyvą, kurios iki tol nematėme ir net nežinojome egzistuojant. Taigi skaičius 4 yra savyje įsišaknijęs ir nepajudinamas nuo savo pagrindo. Tačiau skaičių 4 ir nuolat atakuos gyvenimo pamokos, kurios įveda vis naujas tiesas bei naujas perspektyvas. Klausimas: ar tada žmogus mokės tas naujas tiesas priimti, integruoti? Šešėlinė partijos energetinė vibracija – “Aš nežinau, ko nežinau.” Ši vibracija apeliuoja į kažką, kas yra už žmogaus turimo suvokimo ribų, ir tai gali pasireikšti įvairiomis formomis. Vieną tokį pavyzdį šioje partijoje galiu įžiūrėti homoseksualų klausimu. Partija yra stiprūs anti-globalistai ir patriotai, pasisako už tradicines vertybes ir Lietuvių papročių bei paveldo puoselėjimą. Tai vėlgi be proto derinasi su skaičiaus 4 energija. O homoseksualumą jie vertina taip pat iš globalistinės perspektyvos. Kadangi homoseksualumo skatinimas yra viena iš globalistų depopuliacijos agendos dalių – ši partija patį homoseksualumą mato kaip priešą.

Tačiau aš nematau. Suprantu ir matau šią prizmę, iš kurios jie mato – bet aš matau ir kitą monetos pusę. Tiesa tai, kad globalistai siekia kuo didesnio skaičiaus lyčių keitimo ir bei homoseksualių porų – nes taip gali būti kontroliuojamas gimstamumas. Kas žiūrėjote embriologės Aušros interviu, tas suprantate, jog tai yra siekiamybė. Tačiau kita monetos pusė – tai jog homoseksualūs santykiai yra sugalvoti pačios Visatos, kaip būdas priversti žmoniją atsigręžti į Meilę. Meilę, kuri nemato lyties, amžiaus, rasės, klasės. Meilę, kaip Visatos tiesą – tačiau kad ta Tiesa būtų patirta, pirma turi būti įveikti visi nuo tos meilė skiriantys sąmonės Barjerai. Aš nesu už ištvirkimą – tačiau, blaiviai pagalvojus, šiuo metu savaitgaliais klubuose egzistuoja tūkstantį kartų daugiau heteroseksualių ištvirkavimo ir paleistuvystės atvejų, negu pas homoseksualus, kurių dauguma gyvena kančioje, gėdydamiesi savo esybės, kuri eina iš Dievo. Ištvirkavimas neturi nieko bendro su orientacija.

Taip, vyriškos energijos seksualinis gyvenimas yra aktyvesnis – tačiau ne ką didesnis nei heteroseksualiuose santykiuose. Verta tiktai prisiminti, kad tai, kas suvaržoma – visada bus kompensuota mažiau sveikais būdais. Ir – turėkite omenyje – šiuo metu aš ne peršu savo asmeninę nuomonę ar pomėgius, o kalbu labiau kaip dvasinė mokytoja. Kiekvienas žmogus ateidamas į žemę pasirenka savo kontrastą, skiriantį nuo meilės sau. Vienam tai yra tėvų skyrybos, dėl kurių žmogus nusprendžia, jog amžina meilė neegzistuoja, ir nejusdamas stumia šalin nuo savęs potencialią Meilę. Kitam tai – netradicinė seksualinė orientacija, dėl kurios žmogus gyvena vienišas, visiškai savyje pasidalinęs, savęs nekęsdamas ir be meilės, nes bijo visuomenės požiūrio. Tai dar baisesnė būsena negu kalėjimas. Homoseksualai ateina į vieną iš sunkiausių šioje žemėje kontrastų. Dauguma jų neparagauja meilės skonio iki to laiko, kol pagaliau savęs nepriima ir nenusprendžia, jog ryšys ir laimė jiems svarbesni nei viso pasaulio ir netgi artimųjų pripažinimas. Žinodama, koks kiekis gėdos ir savęs atstūmimo slypi tokiame gyvenimo kelyje, kokios svarbos žmogui yra žmogiškas ryšys, bei žinodama, jog tai tarnauja kaip katalizatorius mūsų visuomenei pereiti iš proto į Širdį, aš turiu pagarbą šiam gyvenimo keliui.

Tačiau tai yra perspektyva, kurios ši partija nemato. Kai kalbama apie homoseksualumą – žmonių nuomonės taip kontrastingai išsiskiria iš esmės todėl, kad išgirdę žodį “homoseksualas” jiems galvoje išdygsta visiškai skirtingos asociacijos. Tiems, kurie yra stipriai prieš homoseksualus – daugumai išdygsta vaizdas gėjų paradų, kur nuogi moterimis persirengę vyrai žygiuoja gatvėse ir vienas kitą lyg apsėsti šėtono grabinėja, ir kaip šalia stovi jų vaikai ir tai mato, ir tada perima tokį elgesio modelį kaip normalų ir pavyzdinį. Galima suprasti tokią perspektyvą, ar ne? Mes galime suprasti, būtent ko jie pasąmoningai bijo – to blogiausio varianto. Tačiau ką dažniausiai sutinkame pas žmones, kurie yra už homoseksualinius santykius – tai vaizdas, kuriame du sveiki, adekvatūs ir nuoširdžiai vienas kitą mylintys žmonės augina įsivaikintą vaiką, kuris gauna ryšio, kurio nė pro kur nebūtų gavęs vaikų namuose, bei užauga matydamas sveiką santykių šabloną.

Šiam vaikui įrašoma visiškai sveika programa to, kas yra Meilė, ir kaip turi atrodyti sveiki santykiai – o lytis jam nėra nei klausimas, nei problema. Šis vaikas užauga su savo prigimitine orientacija, nepriklausomai nuo to, kokia buvo tėvų orientacija, ir manifestuoja sveikus, mylinčius santykius savo sielos pasirinktoje orientacijoje. Galime suprasti ir tokią perspektyvą, ar ne? Bet kam, kas turi širdį ir empatiją, tikrai neturėtų skaudėti dėl to, kad kažkas bus laimingas, ir kad žemėje bus sumažintas, o ne dar labiau padidintas – kančios kiekis. Bet kas, kas save myli ir priima – tikrai nelinkės ir kitam žmogui gyventi savyje išsiskaldžiusiam bei savęs nepriimti. Taigi visą šį konfliktą iš esmės kuria pačių žmonių turimos traumos, dėl kurių scenarijai, kuriuos jie įsivaizduoja – yra jų pačių turimų traumų vibracinis atitikmuo. Dėl to ir ateities potencialas, kurį jie projektuoja – yra jų pačių vibracijos santykių klausimu atspindys. O jų reakcija – tai ne reakcija į homoseksualumą, bet reakciją į savo pačių trauminius šablonus. Iš numerologinio skaičiaus 4 galima spręsti, jog ši partija išlaikys savo turimas šaknines vertybes ir kaip įmanoma bandys apginti Lietuvą ir šeimą nuo visko, kas jai yra netradiciška ir pavojinga.

Klausimas tik – kokia kaina? Kas didesnė blogybė – neišsaugoti Lietuvos ir įsileisti kažką “vakarietiško” (nors lytinė orientacija nepriklauso nuo lokacijos, paprasčiausiai to nepriimančiose šalyse žmonės yra linkę nugyventi iki savo mirties kentėdami ir neišsiduodami) – ar išsaugoti Lietuvą, bet palikti kenčiančius kai kuriuos žmones? Pažvelkime vėlgi į Baltarusijos pavyzdį. Kaip daug kas ten pabuvoję man pasakojo, Baltarusijoje žmonės gyvena gerai ir gana nerūpestingai. Tai, kad ši šalis buvo apsaugota nuo makaronos agendos – netgi labai gerbtina. Tačiau kadangi prezidentas to kaina padarė kai kurių žmonių prigimtines teises – neišvengiamai kaupėsi pasyvi neapykanta jam. Kadangi jis apribojo grupę žmonių – vėliau jam už tai sugrįžo karma: buvo sukeltas maištas prieš jį. Jeigu žmonės nebūtų jautęsi engiami, ir jog jų prigimtinė sielos išraiška bei prigimtiniai svarbiausi poreikiai nėra varžomi – mažai šansų, kad būtų buvę iš ko tą maištą sukelti. Į maištą žmogus eina tik tada, kai yra pažeistos ir apribotos jo šakninės vertybės – kitaip siela nepaduotų pakankamai gyvybinio impulso maištauti. Taigi čia sukilo nepasitenkinimas visų tų žmonių, kurie buvo kažkaip nukentėję nuo A. Lukašenkos vakarų baimės.

Taigi tiesa dažniausiai egzistuoja kažkur per vidurį. Todėl aš ir mėgstu pabrėžti, kad nėra nei juodos, nei baltos. Yra tiktai integracija. Integracija padeda juodą ir baltą polius sujungti į vieną – pamatyti tiesos dalelę abiejose pusėse, ir rasti būdą, kaip toms abiejoms pusėms egzistuoti taip harmoningai, kad nė vienai nereikėtų kentėti. Kad abi būtų Patenkintos. Na, ši partija dabar pagal šį pavyzdį eitų truputį Lukašenkos keliu. Taigi klausimas, kurį verta šiai partijai sau užduoti, yra “Kur baigiasi nauda, ir prasideda prievarta?” Kaip bebūtų, neabejoju, kad yra daugybė žmonių, kuriems didžiausias prioritetas šiuo metu yra apginti Lietuvą nuo globalistų skiepų plano, kurį ši partija aiškiai suvokia kaip tokį, ir jam nepasirašo. Tai stiprūs žmonės, tikrieji tautininkai, pasiryžę kovoti už tai, kuo tiki. Spręskite patys.

10 – Kartų solidarumo sąjunga – santalka Lietuvai. Numerologinis skaičius 10 – Taro kortose – Fortūnos rato korta. Naujo, antrojo ciklo pradžia. Gyvenime kartais sekasi, o kartais ne. Tai yra natūralus procesas – negali visą laiką būti ant bangos. Kaip bebūtų, Laimė kartais nusišypso. Nors Laimė nėra amžina, ir aplinkybės visada gali keistis – tačiau Fortūnos Ratas yra visgi labiau Sėkmės indikacija, negu kad nesėkmės. Fortūnos ratas – tai sezoniškumas, ciklai, aukštesnės visatos pamokos bei Galimybės.

Tai Dvynių/Svarstyklių/Žuvų energija. Apie šią partiją žinau mažiausiai – galbūt jūs mane papildysite. Galėčiau tiktai spėlioti, kodėl skaičiaus 10 energija pas juos – galbūt dar yra likę pamokų šiai partijai išmokti? Arba jos nariai jau yra buvę patyrę Fortūnos rato nestabilią energiją, kažkokius ankstesnius bandymus? Iš energetinio skanavimo vėlgi neturiu ko prikišti, man tai atrodo Garbingi žmonės, akivaizdžiai labai protingi, pakantūs, patriotai, išlaikantys tobulą aukso viduriuką tarp buvimo drąsiais ir buvimo ramiais. Galbūt jie patiktų ir panašiems žmonėms – kurie išorėje atrodo ramūs ir susivaldę, nekelia nereikalingų bangų – tačiau viduje yra eruditai bei turi nepalenkiamas vertybes, ir laiko savyje tiksintį užtaisą neatskleistų savybių. Šios partijos energija – tai lyg energija žmogaus, kuris išsakė tikrą tiesą – ir išsakė ją ramiai, be jokio skandalo ir išsišokimo, o išėjo nepalikęs pėdsakų. Jie turi tam tikrą gebėjimą įsilieti į aplinką, taip pat gebėjimą suvaldyti ir nuraminti aplinkines energijas. Svarbu užtat jiems nebijoti stiprybės ir drąsumo, kitaip jų energija gali likti nepastebėta ir neįvertinta.

Ši partija turi vieną energetiškai išsiskiriantį bruožą – vibraciją, nerezonuojančią su vibracija, kurią savyje laiko sąvoka “priešai”. Savo energijoje jie laiko tam tikrą švelnumą, kuris atstumia stipriai destruktyvias energijas. Taip jie gali veikti – tuo pačiu nepritraukdami per daug nereikalingo dėmesio. Jie ir patys nemėgsta skaldyti ar išskirti žmonių, todėl neatlieka “gerove” pridengtų atakų ir išpuolių. Partijos energetinė signatūra yra “Mokymasis/Žinios”. Šešėlinė partijos energetinė vibracija yra “Ribos”. Tai sąmonė, kuri mąsto tam tikrose ribose to, kas atrodo normalu, ir nemato galimybės peržengti tų ribų. Jeigu šita partija laimėtų – tada mano patarimas būtų lavinti tokią sąmonę, kuri moka išeiti už dėžutės ribų. Tačiau šiuo atveju tai galiotų labiau elgsenos bei saviraiškos klausimu. Partijos nariams būtų būtina nusimesti vidinius blokus, kad jie galėtų taikyti tiesiai į esmę ir pasiekti norimą rezultatą. Ši “kalbėjimo per aplink” tendencija yra neįsisąmoninta ir nepastebėta partijos narių programa, skirta savisaugai, tačiau tuo pačiu nepadedanti jiems pakankamai pasižymėti. Lieka klausimas – kas man svarbiau; ar neišsišokti – ar kažką pasiekti? Kiek teko matyti,

A. Juozaitis yra aktyvus veikėjas, mokantis pasisakyti ir įkvėpti. Partijoje yra ir daktarė R. Jančiauskienė, kuri vėlgi protingai ir racionaliai atsakė į su globaline agenda susijusius klausimus. Ši partija atrodo rami, labai darnios energijos – kaip bebūtų, nevyniojant į vatą, pagirtinai aiškiai ir išskirtinai gražiai pasisakė prieš priverstinį skiepijimą, akivaizdžiai nežada išsižadėti savo pažiūrų, ir nemačiau nė mažiausios išdavos, kuri prieštarautų jų ramiam autentiškumui ar pasiryžimui. Kadangi orientuojamasi į pagyvenusius žmones – jau savaime būtų galima daryti prielaidą, kad tai anti-globalistinė ir dorybę ginanti partija, kadangi elito planas yra pagyvenusius žmones kuo greičiau išnaikinti. Šioje partijoje – patys švelniausi ir darniausi žmonės.

***

Tikiuosi, kad gavote naudos iš šių aprašymų, kad padėjo geriau pajausti kandidatų energijas arba bent jau labiau juos suprasti. Mes taip įpratę komentuoti, kad “visur revoliucija, tik ne Lietuvoje”, “lietuviai tinginiai, nieko nekeičia ir nedaro”, “lietuviai tyli, čia nieko nebus, čia niekad niekas nepasikeis”… O dabar – šitokia Krūva Sąmoningų žmonių kandidatuoja! Jau negana ir šiaip visų judėjimų, kurie prasidėjo – dabar jau niekas nebeturi teisės sakyti, kad čia nieko nevyksta, nebent jau patys tame nedalyvauja ir nemato. Gal kažkas netiki rinkimais, gal ir nuvils tie rezultatai. Nesvarbu. Svarbu būti DĖKINGIEMS bei Pastebėti, kad tai, ko norėjome, jau PRADEDA VYKTI! O Šviesa visada ras savo kelią – nesvarbu, per kur. Seimas – tiktai vienas iš būdų daryti pokyčius. Skatinu suvokti šį faktą, kad mes turime kaip niekad Didelį nubudimą Sąmoningų visuomeniškų žmonių, ir mintimis Išsiųsti į Visatą Padėką ir Įvertinimą, kad pagaliau tai VYKSTA!

Kad lietuviai pradėjo PABUSTI IR VIENYTIS! Visa kita išsirutulios savaime. Verta paminėti, kad prieš pat rinkimus – Spalio 9 dieną – laukia LABAI intensyvus planetų aspektas, Marso ir Plutono kvadratūra. Marsas – karingame Avine, o Plutonas – griežtajame Ožiaragyje. Avinas siekia naujovių ir teisybės, o Plutonas Ožiaragyje – autoriteto ir kontrolės. Kvadratūra žymi trintį, iššūkį, varžymąsi galiomis. Tad pasistenkite neprarasti per rinkimus proto. Turėkite omenyje, jog vyksta toks aspektas – ir žmonės gali įrodinėti savo tiesas, gali kažkas netikėtai iškilti, paaiškėti, gali būti kovų, intrigų, melo, manipuliacijos ir ko tik nori. Stenkitės, kad jūsų neišprovokuotų, neapgautų, nesielkite impulsyviai – bet ir nekontroliuokite kitų.

Bus iš tiesų įtemptas laikas, zvirbančią įtampą jausime savo apatinėse čakrose, žmonės beatodairiškai šaudys savo stipriomis energijomis į visas puses. Tai stiprios emocijos, netgi suaktyvėjusi seksualinė energija. Pasistenkite šią energiją transformuoti, kiek įmanoma būkite numatytomis dienomis energijų meistrai. Būtent tam ir skirtas šis aspektas – Prasilaužimui, Visiškam simbolinės Mirties procesui, kuris padės mums PRADĖTI NUO PRADŽIŲ. Būsite pratestuoti, išbandyti. Prisiminkite, jog tai, kas vyksta – nėra taip svarbu, kaip jūsų Reakcija į tai.

Būkite kuo labiau dzen – tik turėkite omenyje, kad kažkur tas energijas teks išmintingai nutekinti: į veiksmą, į sportą, į pokyčius, į svarbius pokalbius, į emocinius procesus. Todėl, kad kažkokie pokyčiai yra Būtini ir Neatidėliotini – tai antrasis aspektas iš trijų, kurie šį mėnesį bandys mus Išstumti į Naują lygį. Tad Transformaciją pereiti šiomis dienomis Privaloma kiekvienam, ir tegu jinai būna Didelė. Paprasčiausiai visą tą sprogstamąją jėgą nukreipkite ten, kur reikia, o ne ten, kur nereikia. Tikėkitės aistringų ir kovingų reakcijų bei provokacijų. Nesivelkite kažkur vien iš noro kažką įrodyti. Rūpinkitės savo gyvenimu, visą dėmesį ir energiją sufokusuokite į savo gyvenimą, ir ką jums Asmeniškai būtina daryti. O kitų gyvenimus palikite kitiems – žiūrėkite savo. Nepersitempkite. Neskubėkite.

Atsargiai važiuokite, atsargiai būkite ten, kur daug žmonių – vėlgi bus sprogstamoji energija. Padaugės nelaimingų atsitikimų ir traumų. Atsargiai su daiktais, su formalumais, su kūnu ir sveikata. Su pinigais, su vandeniu, ugnimi, prietaisais, technika, aštriais daiktais. Viskas gali kristi iš rankų. Prižiūrėkite save, pasirūpinkite savo poilsiu ir gerbūviu, nes šis tranzitas esant labai neatidiems, išsiblaškiusiems ar įsisiautusiems gali tapti pavojingas netgi gyvybei. Pasistenkite neturėti problemų su policija, apsauginiais, autoritetais, su kažkuo galios pozicijoje.

Gali iškilti konfliktai tarp žmonių ir kažko iš ‘aukščiau’, ar kažkokios galios struktūros. Gali kažkas atrodyti “nešvaru”. Kadangi visą mėnesį įtempti aspektai – su rinkimais gali įvykti kažkas neaiškaus, gali žmonės būti dėl kažko nepatenkinti, galbūt tiesiog rezultatais. Neaišku. Matysime. Linkiu iš Auščiau vedamų sprendimų, Ramybės Širdyje ir Žinojimo, jog nepaisant to, kokie bus rezultatai – Saulė vėl Švies, ir Viskas Bus Gerai.

Angelų atsakymai


Patiko? Pasidalinkite!