Patiko? Pasidalinkite!

Aukščiausi valdžios atstovai daugiau negu metus laiko nesugebėjo atsakyti į disidentės Nijolės Sadūnaitės klausimą-reikalavimą 2018 m. sausio 13 d. išsakytą iš Seimo tribūnos iškilmingo minėjimo metu.

O buvo prašoma iki 2018 m. vasario 16 dienos pateikti neginčijamus įrodymus, jog 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyta jos kapo vietą.

Taip ilgai nesulaukus atsakymo į Jungtinių Tautų organizaciją pagalbos kreipėsi ne tik N. Sadūnaitė, bet ir kiti visuomenininkai, kurie nėra abejingi pradangintos mergaitės likimui bei visai pedofilijos ir žudymų istorijai.

Šiame vaizdo įraše apie tai kalbasi Europos Parlamento rinkimuose siekiantis dalyvauti advokatas, profesorius Stanislovas Tomas ir Prezidento pareigų siekiantis Kazimieras Juraitis.

Ekspertai.eu primena, kad premjeras Saulius Skvernelis kalbėdamas žurnalistams iš karto po N. Sadūnaitės kalbos Seime apsiribojo tik abstrakčia fraze, kad vienuolė savo kalboje viską melavo. Apie tai buvo skelbta publikacijoje „Vieni politikai gyrė N. Sadūnaitę ir jos pasakytą kalbą Seime, susijusią su pedofilijos ir žudymų istorija, kiti sumalė į miltus“.

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė, priėjusi prie N. Sadūnaitės po jos kalbos, pašnibždėjo į ausį prisipažindama, kad ji niekada nežinojo ir nežino, nei kur mergaitė yra, nei kas jai atsitikę. Apie tai buvo skelbta publikacijoje „Istorinė Nijolės Sadūnaitės pasakyta kalba Seime sausio 13 dieną, bei jos replika prezidentei, pašnibždėjusiai į ausį“.

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis minimu klausimu apskritai nepasisakė – sklando kalbos, kad jis net nelabai suprato, apie ką buvo klausiama.

ekspertai.eu


Patiko? Pasidalinkite!