Patiko? Pasidalinkite!

Mielieji bičiuliai, po vakar savo spaudos konferencijos ir išplatinto prašymo sulaukiu Jūsų žinučių, laiškų, skambučių. Dėkui visiems.Kadangi STT iš karto išplatino pranešimą, kad tai ne jie mane seka, policija atsakymų dar nepateikė, aš toliau tęsiu savo persekiotojų paiešką. Noriu, kad galėtumėte padėti atpažinti šį žmogų.

Prizas – vakarienė 

Galite rašyti ir asmenine žinute, arba ypatingai slaptu el.paštu : petras.grazulis@protonmail.comPrašau pasidalinkite su kitais, tikiu, kad greitai pavyks jį atpažinti.

Dėkoju

Petras Gražulis nuotrauka.

Spalio 8 dieną Petras Gražulis pranešė apie pirmą pagalbos šauksmą

PRAŠAU PAGALBOS!!! PASIDALINKITE!!!
Mieli draugai, užvakar, t.y. sausio 6 d. Kauno mieste, visą dieną buvau sekamas sidabrinės spalvos Volkswagen Multivan automobilio, valst. Nr. GOT632. Napsikentęs vakare, apie 18:30, užblokavau šiam automobiliui kelią, ir priėjęs prie vairuotojo paprašiau prisistatyti. Vairuojas atsisakė tai daryti.

Petras Gražulis nuotrauka.

Viso automobilyje buvo 3 žmonės, du vyrai ir moteris. Pagrasinus iškviesti policiją, pastarieji supanikavo ir staigiai, pažeisdami KET taisykles, spruko. Aš bandžiau juos sulaikyti, todėl buvau kelis metrus velkamas žeme. Grumtynių metu man buvo sužalotas pirštas nenustatytu daiktu, sužalota koja, suplėšytos kelnės.

Atvykus policijos pareigūnams, šie pareiškė, kad tokio automobilio, kurį nurodžiau jų duomenų bazėje nėra!!! Tą faktą patvirtino ir vakar mano kalbintas policijos tyrėjas, kuriam priskirtas šis ikiteisminis tyrimas.

Gerbiamieji, prašau Jūsų pagalbos išsiaiškinant kas tai per automobilis ir kas šis nufilmuotas asmuo.

Viešinkite ir rašykite ar skambinkite man asmeniškai, tik viešumas neleis jiems veikti žiauresniais nei KGB metodais.

Petras Gražulis


Patiko? Pasidalinkite!