Patiko? Pasidalinkite!

Žiniasklaida mirga apie “prievartautoją” Petrą Gražulį, bet faktų ir įrodymų nėra. O jų ir nereikia – svarbu paleisti “antį”, kad visi kalbėtų

“Landsbergistų – Sorošo” klanas naikina visus, kurie pasisako prieš jų vykdomus nusikaltimus. Vienas iš jų – Petras Gražulis. Keista, kaip šis žmogus dar “nepadarytas” Rusijos agentu?

Petro Gražulio komentaras į žiniasklaidoje paskleistą informaciją:

Kaip rinkimai, taip naujas skandalas. Prieš paskutinius LR Seimo rinkimus buvo “listerijos” skandalas, o dabar išprievartavimas… Ikiteisminis tyrimas tęsis mažiausiai iki rinkimų. Ir jo baigtis yra visiškai nesvarbi. Tikslas pasiektas. Apjuodintas prieš Lietuvą.

Informacija kaip virusas paplito, o aš jau 4 dienos jokios informacijos neturiu! Kreipiuosi visais būdais, bet man policija informacijos neteikia ir atvykti nekviečia.Kokią moterį? Kas atvežė? Į kokią ligoninę? Dėl ko? Kodėl pareiškėja delsė 10 dienų, o policija 1,5 mėnesio taip ir lieka paslaptis….Pilnatis ar eilinis spec. tarnybų prisvilęs blynas?

P.S. priminsiu, kad ši informacija pasirodė išvakarėse, prieš LR Seimo posėdį, kuriame atsakinėti į mano inicijuotus klausimus, turėjo susikompromitavęs STT direktorius Ž. Bartkus.

P.P.S. vienintelis guodžiantis dalykas – kad pareiškimą parašė man nežinoma moteris, o ne man nežinomas LGBT aktyvistas.

O ką daryti Lietuvai, kurią jau 30 metų prievartauja „Landsgrybių“ gauja? Kodėl niekas nesiima jų teisti? Savi savų neteisia…

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!