Patiko? Pasidalinkite!

Ekspertų teigimu, veido kaukes vėl reikėtų dėvėti viešajame transporte, nes Arcturus Covid atmainos virusas ir toliau plinta. JK sveikatos apsaugos agentūros duomenimis, nuo šios ligos mirė penki žmonės,- rašo Independent

Profesorius Stephenas Griffinas, „Independent Sage“ pirmininkas, sakė, kad žmonės turėtų reguliariai tikrintis ir dėvėti veido kaukes, kad apsisaugotų nuo viruso. „Jei vyriausybė nesiims veiksmų, kad visi galėtų „gyventi“ su Covid, pažeidžiamiems žmonėms ir toliau reikės imtis atsargumo priemonių, o idealiu atveju kiti imsis atitinkamų atsargumo priemonių.

Naujoji atmaina, žinoma kaip XBB.1.16, pirmą kartą buvo identifikuota sausio mėnesį ir atsirado iš dviejų ankstesnių stiprių Covid atmainų Omicron, BA.1 ir BA.2. Tyrimai rodo, kad Arcturus atmaina gali būti 20 procentų labiau užkrečiama nei paskutinis variantas. JK virusas šiuo metu labiausiai paplitęs Londone, šiaurės vakaruose ir pietryčiuose, vidutinis susirgimų amžius yra 54-74 metai.

Gydytojas Vipinas Vashishtha, pediatras ir buvęs Indijos Pediatrijos akademijos imunizacijos komiteto vadovas, The Hindustan Times sakė, kad Arcturus simptomai yra aukšta temperatūra, kosulys ir  niežulys.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!