Patiko? Pasidalinkite!

Pekino Tsinghua universiteto Tarptautinių santykių instituto dekanas Yan’as Xuetong’as prognozavo užsitęsusį JAV nuosmukį. Tai jis pareiškė interviu žurnalui “Spiegel“.

Politologas iš Kinijos tiki, kad JAV ištiks Britanijos imperijos žlugimo scenarijaus.

“Jungtinė Karalystė ilgą laiką buvo galingiausia šalis pasaulyje, jos nuosmukis truko ilgą laiką, truko kelis dešimtmečius”, — pabrėžė ekspertas.

Leidinio pašnekovas prisipažino, kad dėl šio JAV proceso nebuvo šokiruotas ir nustebintas. “Laikui bėgant visos imperijos smuks, niekas nepasikeis per kitą tūkstantmetį”, — sakė jis.

Specialistas taip pat išreiškė nuomonę, kad ateityje Kinijos ir JAV konfrontacija bus grindžiama technologinio pranašumo troškimu.

Anksčiau žurnalistas ir televizijos laidų vedėjas Vladimiras Pozneris pasakojo, kaip buvęs JAV prezidentas Donaldas Trampas pakeitė šalį, ir pareiškė, kad Amerikoje yra nuosmukio laikotarpis ir ji išgyveno plėtros piką. Jis pažymėjo, kad visų žmonių lygybės ir neatimamų teisių idealai pavertė Jungtines Valstijas ypatinga šalimi. Televizijos laidų vedėja pridūrė, kad Amerika neiširs, bet turės išgyventi labai skaudų ir sunkų periodą.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!