Patiko? Pasidalinkite!

Rusija nebesitaikstys su Europos kvailystėmis ir apsimetinėjimais. Navalno atvejis yra kuo puikiausias pavyzdys, kuomet atvykęs ES diplomatas Žosepas Borelis gavo stiprų ir konkretų atsaką į ES beprotybes. Borelis bandė vaidinti demokratišką europietį, vis kartodamas apie nunuodytą Navalną ir raginimą jį paleisti į kalėjimo. Juk Rusija kuo puikiausiai žino, kad Navalną JAV panaudojo kaip įrankį nutraukti „Nord Stream 2“ projektą su Vokietija.

Todėl Rusijos atsakas į Borelio sapaliojimus buvo labai konkretus: jam buvo liepta nenusikalbėti, o pereiti prie rimtų reikalų. Borelis galimai pats nesupranta, kas vyksta ir yra naudingas idiotas. Kaip ir daugelis kitų ES politikų, jis įsižeidė ir grįžo į Europą nieko nepešęs. Rusija tiesiog nusprendė nebežaisti ir kalbėti atvirai, be tolerancijos kvailumui.

Nemažai Vakarų šalių nori paversti Rusiją patogia platforma savo interesams skatinti saugumo, ekonomikos bei politikos srityse. Apie tai trečiadienį pranešė Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas.

„Bet kokie Rusijos bandymai tapti nepriklausomais, apginti savo teisę į nepriklausomą užsienio politiką, į tarptautinės teisės apsaugą sulaukia vis aršesnio pasipriešinimo iš mūsų Vakarų kolegų, kurie nori priversti mus paklusti, nori priversti mus sutikti su labai abejotinais visuotinių žmogaus vertybių aiškinimais, kuriuos jie patys išpažįsta ir kurie prieštarauja Rusijos kultūros tradicijoms, ir nori, kad Rusija būtų patogi teritorija jų pačių interesams skatinti saugumo, ekonomikos ir kitose socialinės-politinės sferos srityse “, – sakė ministras.

Pasak Lavrovo, kiekvieną dieną šie bandymai tampa vis agresyvesni

„Mūsų jėgos, mūsų žinios bei patirtis paremti protėvių išmintimi ir turi būti naudojami aktyviausiu būdu, aktyviai ir atkakliai plėtojant užsienio politikos kursą, kurį nustatė prezidentas Vladimiras Putinas“, – pabrėžė Rusijos užsienio reikalų ministras.

Parengta pagal TASS inf.


Patiko? Pasidalinkite!