Patiko? Pasidalinkite!

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) šeštadienį pranešė apie rekordinį naujų atvejų skaičių – 99. Iki šiol daugiausiai naujų atvejų per parą buvo fiksuota 90, balandžio mėnesį. Po protrūkio Radviliškio ligoninėje pirmadienį šaukiamas COVID-19 valdymo komiteto posėdis.

Apie tai Facebook paskyroje parašė Saulius Skvernelis:

„Skubiai reaguojame į situaciją Šiauliuose ir Radviliškyje. Šiandien operacijų vadovas priėmė sprendimus dėl lokalizuotų priemonių, kurios būtinos siekiant sulėtinti ir sustabdyti viruso plitimą židiniuose.

Pirmadienį šaukiame Covid-19 valdymo komiteto posėdį, kuriame priimsime naujus taktinius sprendimus, kurie leistų mažinti viruso plitimo pagreitį nestabdant gyvenimo šalies viduje. Naujoji realybė gyvenant su virusu žmones vargina – puikiai tą suprantu.

Tačiau ne kas kita, o tik visuomenės sąmoningumas saugant save ir aplinkinius yra veiksmingiausia priemonė iki tol, kol turėsime mokslininkų ištestuotas ir patvirtintas vakcinas.

To iš mūsų visų ir norėčiau dar kartą paprašyti. Beveik 100 naujų užsikrėtimo atvejų per parą – tikrai daug. Per daug. Tačiau noriu visus nuraminti ir priminti, kad esame pasiruošę ir žinome, ką reikia daryti.“

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!