Patiko? Pasidalinkite!

Dėl ideologinio karo metodais vykdomos agresyvios genderistinės propagandos ir valdančiosios daugumos rengiamų įstatymų, prieštaraujančių Tautos referendumu priimtai Lietuvos Respublikos Konstitucijai, prasideda organizuotas visuomenės pasipriešinimas: DIDYSIS ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS 2021

MES PRIVALOME VIENYTIS!

Neabejingi Lietuvos piliečiai ir visuomeninės organizacijos rengia DIDĮJĮ ŠEIMOS GYNIMO MARŠĄ. Automobilių kolona važiuosime iš Klaipėdos į Vilnių, pakeliui prisijungiant visų šalies regionų dalyviams. Susirinksime į visos Lietuvos vienybės ir protesto mitingą Vingio parke. Mūsų šūkis: STIPRI ŠEIMA – STIPRI VALSTYBĖ!

Šeima, kurią sudaro Mama, Tėtis ir Vaikai, turi būti ir bus apsaugota!

“Respublika” vyr. redaktorius Vitas Tomkus: “Respublika” įsipareigoja visokeriopai remti šį MARŠĄ UŽ TAUTOS IŠLIKIMĄ. Ne tik su visa sau pavaldžia žiniasklaida, bet ir finansiškai, jei reikės samdyti apsaugą ar aparatūrą. Manau, būtina pasikviesti ir kapelioną, kurį dėl šeimos vertybių gynimo šventakupriai iš darbo išmetė. Lai jis bus visos RESPUBLIKOS karo kapelionas. Beje, artimiausiu metu nei seimo, nei prezidentūros užimti žmonės nesitikėkite: rezultatai yra klastojami ir ruošiamasi rinkimuose panaudoti dar modernesnę kompiuterinę techniką. Tad, jei kas iš sukilėlių sugalvos steigti savas struktūras, pradžioje tai turi būti liaudies palaikomas Tautos Tribunolas arba koks nors visuomeninis Liaudies Seimas, kuriam kuo greičiau būtina rasti visuotinai priimtiną autoritetą, aplink kurį galėtų burtis Lietuvos piliečiai, kurie, net valdomi parsidavusio “elito”, ir šiandien išliko normalūs žmonės.

Iš anksto dėkojame visiems, kuriems brangi Lietuvos ateitis. Maršas įvyks panaikinus judėjimo tarp savivaldybių apribojimus. Datą, laiką ir rinkimosi vietas pranešime papildomai.

Sąskaita norintiems paremti renginį: gavėjas Asociacija Kauno forumas, sąskaitaLT21 7044 0600 0830 0107 SWIFT kodas (BIC), CBVILT2X, mokėjimo paskirtyje nurodykite: AUKA Šeimos gynimo maršui. Verslą, parėmusį renginį, prašome adresu: infoautoridas@gmail.com su pavedimo kopija išsiųsti įmonės logotipą, kurį įdėsime plakatuose ir nurodysime reklaminėje medžiagoje kaip rėmėją (jei pageidausite).

respublika.lt


Patiko? Pasidalinkite!