Patiko? Pasidalinkite!

Delfi faktų tikrintojai yra paprasčiausi sukčiai, gyvenantys iš ES struktūrinių fondų viešinimo pinigų. Tam yra sukurti ištisi kanalai, kaip, pavyzdžiui, „Delfi Grynas”, kuriuose skelbiami straipsniai apmokami pagal įvairiausius viešinimo projektus.

Olegas Šurajevas bei Kristupas Krivickas irgi ne išimtis. Olegas dirba Šimašiui, Krivickas Puteikiui, tačiau iš tikrųjų jie buvo nustumti nuo bendro viešinimo pinigų lovio, prie kurio dabar yra Jogaila Morkūnas, Laurynas Šeškus, Tapinas, Jaunius ir kiti.

Garbačiauskaitė-Budrienė buvo perkelta „sisteminių” iš Delfi į LRT, nes būtent per LRT eina didžiausi viešinimo pinigai.

Tai kokiu reikia būti delfinu žurnalistu ir nežinoti, kad šiemet 13-ąjį numerį išsitraukė valstiečiai, o ne kažkokia Olego sugalvota partija?! Jeigu tai neužkliuvo netgi komercijos direktoriui, tai kokio jis lygio?

Olegas parodė tikrąją realybę: Lietuvos žiniasklaida už pinigus gali išskalbti bet kurio politiko mundurą, o socialinė atsakomybė – paskutinėje vietoje. Kas juokingiausia, kad delfinai feisbuke bei kituose portaluose vis šneka apie faktų tikrinimą, o praleidžia „lempinius” straipsnius!

Tai tik dar kartą įrodė, kad žiniasklaidą valdo tik pinigai – jokios moralės sisteminėje žiniasklaidoje nerasta. Jus, propagandistus, jaunuolis aplink pirštą apsuko ir visai Lietuvai parodė, kokie Judai dirba Delfyje ir Žinių radijuje m. Už 30 auksinių – nors mamą parduosim.

Šis portalas ir taip visiškai neturi vertybių, bet dabar dar imasi ir šantažo. Šurajevas parodė, kad už atitinkamą sumą Delfi gali parsiduoti bet kam – kaip stoties prostitutė. Tik, šiuo atveju, pareklamuos bet ką ir nesvarbu, ar tu paties žemiausio lygio populistas, ar šiaip koks radikalas. Delfi ištrynė straipsnį, bet liepė Šurajevui susimokėti 1000 eurų plius.

1. Straipsnis ištrintas, kodėl mokėti?

2. Jokia rimta buhalterija negali išrašyti sąskaitos neegzistuojančiai įmonei, nes pasižiūri įmonės kodą

3. Pasirašė Valdas Kazlauskas, jam sąskaita, kodėl prie Šurajevo kimbat, jei koks tai Kazlauskas ir jo „partija” nutekino ar pardavė visus duomenis ir faktus?

Ohoooo, kokio lygio žurnalistai… Ohoooo, kokio lygio vadovai, redaktoriai… Ohoooo, kokio lygio portalas… Už pinigus įdės bet kokią info. Lyyyyygis!

Seniau į žurnalistiką buvo sunkiau įstot nei į mediciną. Dabar priima bet ką, o žiniasklaidoje gali dirbt net ir nieko nebaigęs. Tačiau žiniasklaida su korumpuota prokuratūra pasakė, kad Olegas gali buti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn.

Galit kaltint Olegą ir bausti, jei pažeidė kokius įstatymus, bet negalima nepripažinti kad jis puikiai atskleidė, koks cirkas su Lietuvos žiniasklaida, ypač su didžiąja. Pasimaut ant tokio „fake”, netikrinant jokios info ir po to dar bandyt teisintis… Šis eksperimentas parodo, kaip populiariausia svetainė tikrina skelbiamą „informaciją”.

Apsikvailino Delfi, nes pasirodė akivaizdu, kad žiniasklaida netikrina informacijos, prieš ją skelbdama. Pradedant kandidato partijos sąrašo numeriu, baigiant tokios politinės jėgos egzistavimu.

Atverta opi žurnalistikos problema ir tai dabar jau viešas faktas, o ne nuomonė.


Patiko? Pasidalinkite!