Patiko? Pasidalinkite!

Į “Jūros šventę” raginęs nepriimti nepasiskiepijusių, liberalas bei skiepų propagandistas Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas susirgo korona, nors buvo ir pasiskiepijęs.

Apie tai jis pranešė socialinio tinklo “Facebook” paskyroje:

Vakar po pietų, pajautęs lengvą silpnumą, slogos simptomus bei nei iš šio, nei iš to atsiradusį kosulį, nusprendžiau pasitikrinti ir atlikti Covid -19 testą. Deja, bet atsakymas buvo teigiamas…

Nepaisant to, kad prieš keturis mėnesius esu pilnai vakcinuotas ir gana skrupulingai laikiausi visų rekomendacijų, virusas buvo stipresnis…

Esu absoliučiai įsitikinęs, kad būtent skiepai ir užtikrina pakankamai lengvą infekcijos formą bei eigą, nors… prie lovos traukia, tai irgi tiesa.

Tad nedvejodamas besąlygiškai teigiu – tik vakcina gali padėti išvengti klastingos infekcijos, ir tik vakcinavimas, neabejotinai palengvina ligos formą bei eigą. Po ligos nedvejodamas nei akimirkos, kai tik mano amžiaus grupės žmonėms bus galima skiepytis trečiąja vakcinos doze, būtinai pasinaudosiu tokia galimybe.

Virusui nėra neįveikiamų, bet neįveiktų dar yra daug, tad susimąstykite ir nedvejokite dėl skiepo naudos, būtinumo ir prasmės. Būkite sveiki, saugokite save ir kitus.

Tai dar vienas faktas, kad skiepai nesuteikia 100% apsaugos nuo koronaviruso.


Patiko? Pasidalinkite!