Patiko? Pasidalinkite!

Džordžo Sorošo finansuojamo projektėlio „Laisvės TV“ žurnalistas Andrius Tapinas paskelbė karą prieš kovojančius už tradicines vertybes.

Nacionalinė Tapino peticija

„887 255 – toks skaičius užfiksuotas mūsų Nacionalinėje peticijoje“, – pasigyrė Andrius Tapinas savo Feisbuko sienoje.

„Žinoma, buvo labai daug netikrų įrašų, pasikartojančių ir kompiuterinėmis programomis sugeneruotų įrašų, todėl esu labai dėkingas mūsų daugiau kaip 60 žmonių savanorių komandai ir jų vadovei Ramintai, o taip pat mums talkinusiems IT specialistams, kurie šias tris paras beveik be miego analizavo, tikrino, braukė ir atliko titanišką darbą.

Patikrintas skaičius – 424 667, tačiau turime dar vienos moters oficialų raštą atšaukti jos parašą, nes ji nesuprato, ką pasirašė. Tad finalinis skaičius – 424 666.

Pakartosiu dar kartą gerbiamo Ramūno Karbauskio mintį, kad tiek parašų suklastoti neįmanoma. Nors tai ir ne parašai, kurie reikalauja atšaukti kitus ne parašus.“

Tapinui Seimo durys visuomet plačiai atidarytos, o tradicinių šeimų atstovams tenka per prievartą brautis į Seimą, kad galėtų įteikti parašus

„Dabar viskas yra spausdinama, dokumentuojama, dedama į dėžes ir šiandien 12:30 bus įteikta Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkei Viktorijai Čmilytei – Nielsen. Su Seimo pirmininke tikiuosi aptarti Google Docs formų platesnį įtraukimą į valstybės valdymą ir kitokias elektroninių peticijų pateikimo formas.“

Prieš ką renka parašus Andrius Tapinas?

Andrius Tapinas nutarė parodyti ir įrodyti, kad yra „kietesnis“ už tradicines vertybes puoselėjančius žmones.

„Labai svarbus tekstas – dar kartą apie parašus. Iš tiesų, reikia pripažinti, kad surinkti ir Seimui įteikti 365 000 parašai yra unikalus reiškinys ir reikia pasveikinti iniciatyvos organizatorius. Taip pat norėčiau atsiprašyti dėl to, kad iniciatyvą pavadinau „nemokamu durniukų registru“, tai buvo nekorektiška ir apgailestauju, kad tokie žodžiai išsprūdo. Ir ne vieną kartą.

Mes nekeliame klausimo dėl parašų teisėtumo, tačiau tai nereiškia, kad turime sutikti su jų keliamais reikalavimais. Ir labai svarbu parodyti Seimui, ką iš tikrųjų galvoja didžioji Tautos dalis.

Todėl Laisvės TV inicijuoja Nacionalinę Peticiją „Milijonas parašų: Pabudome ir Kelkimės“.

Pagrindinis peticijos reikalavimas Lietuvos Respublikos Seimui – atšaukti 365 440 kitos peticijos parašų, reikalaujančių atšaukti Tomą Vytautą Raskevičių iš Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininko pareigų.

Surinkti parašai bus įteikti Lietuvos Respublikos Seimui. Laiko nedaug, bet mes ne kartą jau įrodėme, kad galime susitelkti. Šioje akcijoje mes ne vieni – pasirašyti kvies ne tik Laisvės TV kanalai ir laidos, bet ir specialios savanorių grupės visuose Lietuvos miestuose, taip pat įvairios prie mūsų prisijungusios visuomeninės organizacijos, kalbėsimės su telekomunikacijų operatoriais dėl masyvios telefoninių skambučių kampanijos.

Atidžiai tikrinsime parašus ir skelbsime, kaip mums sekasi.

Aš suprantu, kad milijonas parašų atrodo nepasiekiama, bet kaip sakė Mohamedas Ali – „neįmanoma yra tik nuomonė“.

Kviečiu visus pasirašyti šią Nacionalinę Peticiją, kviečiu pasidalinti su visais savo draugais ir sekėjais, kad įteikdami šiuos parašus Seimo vadovybei galėtume drąsiai teigti, jog kalbame didžiosios Tautos dalies vardu.“

Jau darosi įdomu, koks bus Andriaus Tapino atsakas į „Didijį šeimų gynimo maršą 2021″, kuriame planuoja dalyvauti virš 100 000 tradicinės orientacijos žmonių?

Negi rengdamas renginį „Prieš tradicines šeimas 2021“ jis į pagalbą kviesis žmones iš kitų Europos šalių ir bandys padaryti dar didesnį renginį? Tapino parašai yra viena (kuriuos greičiausiai pasirašė vaikai, kadangi buvo platinama jaunimo grupėse), o realiai dalyvaujantys žmonės yra visai kas kita.

Kaip manote, kas laimės šį karą: tradicinės vertybės ar profesionalūs gėjai?

Vaidas Žemaitis Lekstutis


Patiko? Pasidalinkite!