Patiko? Pasidalinkite!

Kaip žinoma, Deimantė Kedytė valstybės vardu iš savo namų Garliavoje buvo paimta 2012 m. gegužės 17 d. ir nuo to laiko tik pranešama, kad ji yra saugoma nuo grėsmių ir todėl yra tapusi valstybės paslaptimi.

Ekspertai.eu primena, kad pagal oficialią valdžios versiją, pedofilijos ir žudymų istorijoje pagrindiniai šios tragedijos kaltininkai yra izoliuoti, arba išėję anapilin. Megaitės tėvas Drąsius Kedys seniai miręs, o išgalvotos pedofilijos scenarijaus autorė ir organizatorė Neringa Venckienė sėdi JAV kalėjime ir laukia, kol bus perkelta į Lietuvos kalėjimą ir čia įvykdytas teisingumas. Dar apie penkiolika susijusių su šia žiauria istorija dalyvių, taip pat yra iškeliavę pas Abraomą.

Kovo 5 d. sprendimą dėl pradingusios Deimantės Kedytės. Apie tai buvo skelbta publikacijoje „Teisingumo ministerija pripažino, kad gavo Jungtinių Tautų sprendimą dėl Deimantės Kedytės“.

Tačiau po dienos, kovo 8 d. Teisingumo ministro patarėja Rita Grumadienė informavo, kad nors JTPDK sprendimas lyg ir gautas, tačiau dabar ministerija aiškinasi, ar… iš viso toks komitetas Jungtinėse Tautose yra.

Todėl, kol dar nežinoma, ar toks komitetas Jungtinėse Tautose egzistuoja, ministerijoje niekas nieko komentuoti negalėjo. Apie tai buvo skelbta publikacijoje „TRAGIKOMIŠKA: Teisingumo ministro patarėja nežino, ar iš viso egzistuoja JT Priverstinių dingimų komitetas“.

Žinia, kad Teisingumo ministro patarėjai nežino apie tokio komiteto Jungtinėse Tautose buvimą, gerokai nustebino.

Ši nuoroda yra skirta Teisingumo ministerijos “dundukams”: JT Asmenų apsaugos nuo priverstinio dingimo komitetas

Parengta pagal ekspertai.eu ir manoteises.lt inf


Patiko? Pasidalinkite!