Patiko? Pasidalinkite!

Šį karta apie Varnių vaikų darželį, kuris pasak tarybos narių yra avarinės būklės ir nebetinka eksploatuoti. Naujo suprojektuoto darželio laukti turbūt reiks ilgokai, nes sąmata auga kaip ant „mielių“. Pasak tarybos nario Martino Leščiausko sąmatoje užkliuvo, jo manymų dirbtinai sukeltos kainos – suoliukai po 600 eurų, šiukšlių dėžės po 400 eurų. 

Martynas Leščiauskas prašo Telšių mero Kęstučio Gusarovo, kad šis imtųsi veiksmų ir peržiūrėtų savivaldybės administracijos darbą, kurie leido, projektuotojams nesąmoningomis kainomis suprojektuoti projektą.

Tarybos narys Arvydas Bacevičius mato problemą Telšių savivaldybės statybos skyriuje, kuriame pasak jo yra visiška betvarkė. Jo teigimu savivaldybės vadovai nesusitvarko su savo darbu.

Kalta savivaldybės administracija

Administracijos direktorius, nei pavaduotojas yra nepajėgūs suvaldyti statybos skyriaus ir yra visiškai neturi noro, – teigia tarybos narys A. Bacevičius.

Bacevičiaus teigimu, Telšių savivaldybė iššvaistė milijonus, dirbtinai užkeldama sąmatų kainas. taip buvo pareikalauta mero imtis veiksmų pertvarkyti administraciją, nes ja pasitikėti nebegalima.

Kyla klausimų 

Kodėl pastabieji politikai, matydami korupcinius veiksmus ir viešai kalbėdami apie dirbtinai keliamas sąmatų kainas, nesikreipia į STT arba į prokuratūrą.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!