Patiko? Pasidalinkite!

Rusijos vadovas atsakė į klausimą ar galimi kontaktai su nauju Ukrainos prezidentu.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas išreiškė viltį, kad jiems su naujuoju Ukrainos lyderiu Vladimiru Zelenskiu kada nors pavyks susipažinti, pažymėjęs, kad tas yra geras aktorius, tačiau vienas dalykas vaidinti ką nors, o kitas — būti kuo nors.

Apie tai Rusijos vadovas pasakė Sankt Peterburgo tarptautinio ekonomikos forumo metu, atsakydamas į klausimą apie galimybę turėti kontaktus su Zelenskiu, praneša RIA Novosti.”Paklausykite, aš nežinau šio žmogaus, tikiuosi, mes kad kada nors susipažinsime.

Matyt, jis yra geras specialistas šioje srityje, kurioje jis dirbo iki šiol — jis yra geras aktorius”, — pasakė Putinas.Paskutinius žodžius salė susitiko juoku ir plojimais.”Aš rimtai kalbu, o jie juokiasi”, — pažymėjo Putinas su šypsena.”Tačiau vienas dalykas vaidinti ką nors, o kitas — būti kuo nors”, — tęsė Rusijos vadovas.Putinas pažymėjo, kad Zelenskis “kol kas dar neparodė ką gali”.

“O tai, ką matome, yra prieštaringi pareiškimai: rinkimų kampanijos metu — vieni, po rinkimų — kiti. Pagyvensime — pamatysime. Aš nesakau, kad jis, dar nieko nepadaręs, jau viską sugadino savo pareiškimais, ne.

Pagyvensm, pamatysim”, — pasakė Putinas.Atsakydamas į klausimą, kodėl Rusijos prezidentas nepasveikino Zelenskio su pergale rinkimuose, Putinas pasakė, kad naujas Ukrainos vadovas “iki šiol tęsia tam tikrą retoriką, vadina mus priešais, agresoriais”. Putino teigimu, Zelenskis turi “apsispręsti, ko jis nori pasiekti, ką jis nori daryti”.

Ria.ru

 


Patiko? Pasidalinkite!