Site icon bukimevieningi.lt

Vaidas ir Edmundas. Ką reikia ir ko nereikia daryti?

Patiko? Pasidalinkite!

Žmogus turi galimybę žinoti, galimybę tikėti ir galimybę ką nors veikti. Kai gyventi dėl kažkokių priežasčių pasidaro nepatogu, žmonės dažnai sako, kad reikia kažką daryti.

„Darymas” dažniausiai pasireiškia kaip vienijimasis į mases (bandas) ir ėjimas paskui vedlį, kuris dažniausiai būna pastatomas. O jei vedlys atsiranda minioje ir yra tiesiog geras ir padorus žmogus, jis dažnai būna apsupamas „patarėjų” ir padėjėjų, kurie patars taip, kaip reikia šeimininkui. Kaip viso šito išvengti?


Patiko? Pasidalinkite!
Exit mobile version