Patiko? Pasidalinkite!

Europarlamentaras Viktoras Uspaskichas atkirto kolegei Rasai Juknevičienei po jos pasisakymų, kai neskiepytus sveikuolius palygino su girtuokliais, sėdinčiais prie automobilio vairo.

Viktoras Uspaskichas:

“Konservatorė R. Juknevičienė agituoja nebendrauti su žmonėmis, kurie yra neskiepyti, sveiką gyvenimo būdą vedantys, pasitikintys savo organizmu ir saugantys savo natūralų iš prigimties turimą imunitetą. Ji liepia visus sodinti ant chemijos ir adatų. Šita be sielos kiborgų ir biorobotų valdžia, atmeta bet kokią galimybę turėti savo natūralų imunitetą!

Tad, aš kviečiu visus nebendrauti ir nebalsuoti už tuos politikus ir partijas kaip konservatoriai ir liberalai, kurie palaiko iškrypėlius, vaikščiojančius su pėdkelnėmis, su pimpalu po sijonu bei besidažančiais lūpdažiais ir Lietuvos vėliavą norinčiais perdažyti šešiaspalve, sveikus žmones pasodinti ant adatų.

Ateina laikas netylėti ir pakelti savo užpakalį nuo sofos bei drąsiai pasakyti, kokią norime matyti Lietuvą. Kitaip ateis ir Jūsų užpakalį pakels kiti!!!”

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!