Patiko? Pasidalinkite!

Artėja Prezidento rinkimai. Mes tiek kartų esame apgauti, kad nebenorime tikėti niekuo. O tie, kurie tiki, daugiausia TV ir radijo dezinformacijos „pripumpuoti runkeliai“. Jiems nereikia net galvoti – pasakė televizija ar radijas, kad Klyksnė, vadinasi, balsuos už ponią, o jei jau purvasklaida nusprendė, kad  Manekenas, vadinasi, Manekenas. Ir niekaip kitaip.

Mūsų laimei, Lietuvoje yra dar ir mąstančių, kurie kaip tik gali nulemti, ar mūsų prezidentūros viršūnėje nesėdės koks kitos valstybės padlaižys ar jos marionetė. Tik pagalvokite, kaip mūsų šalelė „nusigrybavo“ ankstesnio prezidentavimo metais, ir kur dingo girdėti klyksmai „Sankcijos! Sankcijos!“ bei „Rusai eina!“? Nes turėjome iš užsienio tampomą lėlę, kuri darė tai, kas jai buvo liepta. Kai pasikeitė politinė situacija ir poniai pasakė užsičiaupti, iš josios teliko tik po Ukrainą besibastantis šešėlis. Ar nekartojame dvigubos klaidos? Beje, dauguma sutinka, kad rinkti reikia ne brukamus kandidatus, o ryžtingus ir Briuselio kopūstams galintys atsispirti, savo galvą ant pečių nešiojantys žmonės. Ne kažkokie pažadus mintinai išmokę biorobotai, nė negalvojantys savo žodžius tesėti.

Blogiausia tai, kad spaudos dėka kol kas jie nustumti į antraeilį planą. Gi mūsų daroma klaida yra ta, kad mes negalime susitarti dėl vieno bendro savo kandidato, kas tikrai nulemtų jo pergalę. Iš purvasklaidos pagalbos tikėtis nereikia, nes ji tik atidirbinėja savo algas. Kartu reiktų nuspręsti, ką gi pasirinksime? Iš pastovaus bendravimo žinau, kad visi progresyvieji rinkėjai pasiskirstę tarp Juozaičio ir Puteikio.

Tiesa, yra dar ir Skvernelis, galintis sumaišyti visas kortas. Žmonės, kreipiuosi į jus, dar tebemąstančius rinkėjus: daugiau bendraukite tarp savęs ir išsirinkite bendrą kandidatą. O tai nepavykus „runkeliai“ po to galėtų dejuoti: „Mes nieko pakeisti negalime, už mus viskas nuspręsta“. Vis dėlto tikiuosi, jog jie pagaliau evoliucionuos į mąstančius piliečius ir spjaus į tą nupiepusiai juokingą agitaciją.

Taigi, apsigalvokime, kol dar nevėlu. Kad mums neįpirštų gražiai supakuotus, bet stipriai dvokiančius „saldainėlius“.


Patiko? Pasidalinkite!