Patiko? Pasidalinkite!

Ir pirmiausia ją taikyti iš mūsų besityčiojantiems teisininkams. Turiu omeny kiek anksčiau nuskambėjusią rezonansinę bylą dėl išžaginimo ir jaunos merginos sadistiško sumušimo. O gal politikų sūneliams viskas leidžiama? Tik tada jie supras, kad valstybėje turi triumfuoti tiesa, o ne pinigai.

Kai supleškinsim bent kelis po teisingumo skraiste tūnančius niekšus, su korupcija iškart bus baigta. Nebereiks tada visuomenei kovoti prieš kažkokią suįžūlėjusią sarą, kuri iš svetimos nelaimės net prisiplėšia pinigų. Ginti prievartautoją teisėsaugos atstovei, kuri kaip tik turi reikalauti kuo griežtesnės bausmės?! Tokio tipo „pareigūnus“ netgi palaidoti reikėtų kiaulių srutų duobėse, nes Žmogaus vardą jie pardavė, savaime aišku, už šlamančius. Gi mergaitei sužvėrėjusio bandito padaryta žala nebeatitaisoma.

Šalin kiaules iš teisėsaugos! Jų vieta – skystose žemės gelmėse

Tik tada, kai mes įgyvendinsime šią nuostata, turėsime tikrą demokratiją. Nes viena iš demokratijos sudėtinių dalių – adekvati įvykdytam nusikaltimui bausmė. O tais atvejais, kada iškraipoma ar kėsinamasi į teisinę sistemą, kitokios alternatyvos mirties bausmei neturi būti.

Žinoma, atsiras tokių, kurie išdrįs man prieštarauti, vadovaudamiesi aukštais humanizmo principais. Tada paklausiu: kas mums davė teisę skatinti įvairius serijinius žmogžudžius, nesiskaitymą su Konstitucija? Juk mes tai darome savo avelės tylėjimu!

Beje siekiant išsaugoti nacionalinį savitumą, reikia į pasus vėl surašyti tautybes, kad nė vienas ateivis Lietuvoje netaptų teisininku. Tik taip mes išliksime tarp jau dabar išmakaluotų pasaulio tautų. Ar nesijaučiate “išdurti”, kai TV komentatorius pasako štai tokią frazę: “JAV gimęs prancūzas, turintis Bolivijos ir Argentinos pilietybes turintis…” Ar ne per daug garbės kažkokiam muchomorui?

Greit ir rungtynių komentarų nebegirdėsime, pakol visa kėlinį bus vardijamos štai tokio tipo nesąmonės! O gal jums tokių atvejų neteko girdėti? Aš dažnai pasižiūriu “Eurosport” kanalą ir iš pagiežos priverstas spjaudytis bei perjungti kanalą. Nes aš esu Lietuvos pilietis, ir kad kokia įtartina bebūtų mano pavardė, save skaitau tikru lietuviu. Aišku, su runkeliais jokių reikalų turėti nenoriu.

 


Patiko? Pasidalinkite!