Patiko? Pasidalinkite!

Kovo 4 dienos ryte vyko spaudos konferencija „Bendro Valstybės saugumo departamento ir Antrojo operatyvinių tarnybų departamento prie Krašto apsaugos ministerijos grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimo pristatymas“. Joje dalyvavo Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas, VSD direktorius Darius Jauniškis, AOTD prie KAM direktorius plk. Elegijus Paulavičius. Nuotoliniu būdu prie konferencijos prisijungė ir krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas.

Perklausius konferenciją paaiškėjo, kad nieko naujo Lietuvoje neįvyko: rusai puolė, puola ir dar ilgai puls. Na, tik prie Rusijos dar prisidėjo ir Baltarusija…

Konferencijoje neužsiminta apie tai, kad puolama visuomenė, pasisakanti už tradicines vertybes, papročius ir šimtus metus puoselėtą kultūrą. Toks jausmas, kad TS-LGBT ir saugumo tarnybos veikia išvien, prisidengdamos puolančia Rusija, kuri jau greitai pati pradės saugotis ir statys sieną nuo vakarietiškų “vertybių”. Šios, jau labai agresyviai naikindamos tradicines vertybes, pasaulyje plinta kaip virusas.

Spaudos konferencijos transliacijos tiesiogiai internetu įrašas: 

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!