Patiko? Pasidalinkite!

Paskutiniai politiniai įvykiai rodo, kad artėja “Žaliųjų” politinės laidotuvės. Lietuvoje esant stygiui pinigų, nes dauguma jų ištratinta auksiniams šaukštams ir tanketėms. Mokytojai ir visas kitas žemiausias valstybinis aparatas lieka neėdę, būtent neėdę, nes alkanas žmogus sugyvulėja, jo psichikos būsena pereina į gyvulišką, kai alkio instinktas nugali kitus instinktus ir užgožia žmogiškąsias savybes.

Šia puikia situacija puikiai pasinaudos konservatoriai kartu su ubagų sriubos dalintoja priešakyje. Atrodo, kad ko čia pyktis, abi puses iki gyvo kaulo rusofobiškos, bet nepasidalina valdžia?

Būtent, valdžia ir loviu šios gaujelės ir nepasidalina, nes naujoji “Žalioji” gauja grąsina tiems seniesiems, kurie prisivogę ir išgyvena baimėje laikotarpį, kai visi juodieji darbeliai po truputį pradedami kelti į viešumą.

Viešinti juoduosius darbus sekasi sunkiai, nes senąją gaują dangsto visa melasklaida ir teisėsauga.

Žaliųjų laidotuvės jau neužilgo

Skvernelio ir Karbauskio žioplumu bus gudriai pasinaudota, pajungiant konservatorių aktyvus, tokius kaip, Tapinas, Ramanauskas ir visos kitos gerai finansuojamos atmatos.

Vargšai mokytojai liks kaip jaukas, kuriais pasinaudos nuverčiant “Žaliuosius” Lietuvos “gelbėtojus”. Sriubos dalintoja jau pareiškė paramą mokytojams, vadinasi, žalia šviesa jau duota.

Tapinas suorganizuos mitingą, prie jų pasijungs visa kita konservatorinė publika, bei Puteikiniai lengvatikiai. Melasklaida gerai paviešins, praplaus masėms smegenis ir per ateinančius rinkimus vėl turėsime valdžioje konservų gaują, stiprią, agresyvią ir nepajudinamą.

Prezidento rinkimai

Žinoma, kad prezidentą išrinks tą kurį melaskaida išreklamuos ir įteigs bandai, kad šis yra geriausias, nes stebuklingos apklausos parodys, kad šiuo metu populiariausias yra…

Spėkite ką palaikys vakarietiškoji meilę konservatoriams demonstruojanti “žiniasklaida”?

Vienintelis “Lietuvos rytas” nepalaiko konservatorių, bet ir šis isteriškai klykia apie puolančius rusus, nes yra galimai prispaustas spec. tarnybų, nes kitu atveju būtų išjungtas. O jeigu gerai sumokės, tai prieš rinkimus ir konservatoriai nebebus jau tokie blogi ir žinoma jų kandidatai į prezidentus, tiesiog asmeniškumai išnyks, nes tai viso labo tėra verslas.

Linas Naujelis

 

 


Patiko? Pasidalinkite!