Patiko? Pasidalinkite!

Kovo 13 d. „PressJazz pokalbiai“ įkvėpti kovo 11 d. išvakarėse, minint Nepriklausomybės atkūrimą, nepriklausomame Žmonių partijos portale delfi.lt paskelbta publikacija-vaizdo apybraiža apie partizano Tigro pasakojimus-prisiminimus, susijusius su tragišku mūsų šaliai laikotarpiu – pokario kovomis.

Laidoje cituojamas ir dabartinės LR prezidentės Dalios Grybauskaitės mokslinis darbas bei keliamas klausimas – kodėl taip mažai, arba iš viso nieko neskelbiama apie konkrečius Lietuvos partizanų įvykdytus teisingumo aktus?

Ar, pavyzdžiui, kad nors žino, kiek šiemet sausio 13 d. Seime Laisvės premija apdovanoti septyni pokario partizanai įvykdė tokių teisingumo aktų šalinant okupantus ir kolaborantus, bei naikinant sovietinį turtą?

Šis ekspertai.eu steigėjų Šarūno Puidoko ir Audriaus Nako pokalbis neprimeta savo nuomonės ir nieko kategoriškai neteigia, tik kelia klausimus, į kuriuos labai norisi pradėti išgirsti atsakymus. Aišku viena – šia skaudžia tema reikia pradėti kalbėti ne tik pigiais (komjaunuoliškais) propagandiniais štampais.

ekspertai.eu


Patiko? Pasidalinkite!