Patiko? Pasidalinkite!

“15min” akcijos priklauso didžiausiai Baltijos šalyse žiniasklaidos grupei „Postimees Grupp“. Didysis „UP Invest“ akcininkas yra Estijos verslininkas Margus Linnamäe, kuriam priklauso 78% akcijų. Margus Linnamäe yra “Magnum Medical” ir didžiausio vaistinių tinklo Estijoje savininkas, kitaip sakant – jis yra didžiausias vaistų didmenininkas. 

Mūsų mylimą “15min” faktų tikrintoją Vilių Petkauską pakeitusi Eglė Zicari, pasirodo, yra dar aršesnė farmamafijos gynėja nei jos kolega. Habilituoto biomedicinos mokslų daktaro raginimą stiprinti imunitetą žurnalistė -“specialistė” E. Zicari pateikia kaip nepatikimą būdą. Savo straipsnyje ji rašo: “Ekspertų teigimu, skiepai yra saugesnis, patikimesnis ir labiau prognozuojamas pasirinkimas”.

Aukštos kvalifikacijos specialistą, kardiochirurgą prof. habil. dr. Algimantą Kirkutį savo straipsnyje “Eksparlamentaras siūlo vietoj skiepų stiprinti imunitetą, specialistai tai laiko nepatikima strategija”, ji įvardija kaip tiesiog buvusį Seimo narį, mediką (cit.: “Buvęs Seimo narys, medikas Algimantas Kirkutis”).

Nagi, pažiūrėkime, kas iš tiesų yra Algimantas Kirkutis ir ką ši, farmamafijai tarnaujanti žurnalistė Eglė Zicari nutyli. Algimantas Kirkutis 1978 m. baigė Kauno medicinos institutą. 1992 m. tapo habilituotu biomedicinos mokslų daktaru. 1979–1993 m. dirbo Kauno medicinos institute (nuo 1989 m. Kauno medicinos akademija), 1981–1985 m. jis vyr. mokslo darbuotojas, nuo 1992 m. – profesorius, o 1989–1993 m. – akcinės bendrovės „Cordelectro“ generalinis direktorius. Nuo 1993 m. Klaipėdos jūrininkų ligoninės Kardiologijos skyriaus vedėjas ir nuo 2004 m. Širdies aritmijų laboratorijos vadovas. A. Kirkutis 1998 m. Klaipėdos universitete su kitais įkūrė Sveikatos mokslų fakultetą ir buvo jo dekanas.

15min ekrano kopija

Visuomenėje gerbiamas Algimantas Kirkutis savo socialiniame tinkle rašė:

“Pandemijos sąlygomis išgyvenus metus, atėjo laikas net ir politikams suvokti, kad SPECIFINIS (dirbtinis) imunitetas naudojamas ekstrinėmis sąlygomis ir įgyjamas greitai į organizmą biomedicininiu keliu įvedant nedidelę dozę patogeninio ligos sukėlėjo – antigeno. Tai efektyvu, bet ganėtinai rizikingas kelias, nes visiems skiepijamiems įvedama vienoda dozė ligos sukėlėjo, o juk mes žinome, kad identiškų nėra net dviejų žmonių. Visi mes esame skirtingi – vieni stipresni, kiti silpnesni. Todėl reakcija į patogeną gali iššaukti labai skirtingą poveikį – nuo visiškai minimalaus iki mirtino.

NATŪRALŲ imunitetą mes įgyjame kartu su motinos krauju ir jį stipriname visa gyvenimą kontaktuodami su aplinka. Tai lėtas ir visai nepavojingas kelias apsisaugoti nuo patogeno. Šis kelias savo efektyvumą įrodė žmogaus evoliucijos bėgyje. Jis reikalauja ne tik biomedicininių, bet daug sąmoningos savišvietos, sveikatos raštingumo, socialinių organizacinių priemonių.

Natūralus, kaip ir specifinis imunitetas yra skirstomi į ASMENINĮ ir VISUOMENINĮ. Jeigu visuotinas specifinis imunitetas pasiekiamas vakcinavus 70% visuomenės, tai natūraliam visuotinam imunitetui pasiekti reikia daug laiko ir be biomedicininių pastangų viso spektro socialinių, kultūrinių, politinių organizacinių žingsnių. Visuomeninį natūralų imunitetą galima sutapatinti su visuotinu atsparumu ligoms (sveikata) – TAI VIENA IŠ BŪTINŲ SĄLYGŲ TAUTOS IŠLIKIMUI IR GEROVEI.”

Šiuos prof. habil. dr. Algimanto Kirkučio teiginius teisti bandžiusi paprasta žurnaliūga pademonstravo visišką nuolankumą savo farmamafijos šeimininkui Margus Linnamäe ir parodė, kad už pinigus ji gali rašyti bet ką.

Kodėl ši žurnaliūga nutyli apie skiepų šalutinį poveikį?.. Profesorius Eduardas Vaitkus jau kalba apie tai, jog dabar pastebimos vakcinos kontraindikacijos gali būti niekis, palyginus su ilgalaikiu poveikiu, kuris gali smogti per genetiką ir palikuonis.

Manėme, kad Vilius Petkauskas yra visiškas niekšas, bet pasirodo, klydome. Yra ir dar didesnių niekšų, menkinančių ir žeminančių mūsų tautos šviesuolius: iškilius profesorius, sveikuolius, tokius kaip Prof. habil. dr. Algimantas Kirkutis, Prof. habil. dr. Eduardas Vaitkus, Lietuvos sveikuolių sąjungos garbės prezidentas Dainius Kepenis bei kitus.

Tokioms kaip Zicari reikėtų tyliai nuleidus galvą klausytis šių žmonių patarimų, o ne juos menkinti.

Egidijus Paulauskas

 


Patiko? Pasidalinkite!